ג'וג'ו ראביט וג'וקר זכו בטקס פרסי הגראמי 2021

ג'וג'ו ראביט וג'וקר, שכל אחד מהם קיבל פרס אחד בטקס פרסי הגראמי 2021, הביסו בדרך לזכייה שמות גדולים כמו לשבור את הקרח 2 ומלחמת הכוכבים 9

גראמי 2021 זוכים

אחרי דחייה של כמה חודשים בגלל הגבלות הקורונה, אמש התקיים טקס חלוקת פרסי הגראמי 2021. בדרך כלל אנחנו לא כותבים פה על תעשיית המוזיקה, אבל הפעם אי אפשר להתעלם לאור העובדה ששני סרטים בולטים, ג'וג'ו ראביט וג'וקר, יצאו מהטקס חובקים בפרס.

ג'וג'ו ראביט זכה בפרס בקטגוריה שנקראת בתרגום חופשי "אוסף פסי הקול הטוב ביותר למדיה ויזואלית" (במקור Best Compilation Soundtrack For Visual Media). זה פרס אחד שרשומים עליו כמה אומנים. הסרט של הבמאי והשחקן טאיקה וואיטיטי ניצח באותה הקטגוריה את לשבור את הקרח 2 של דיסני ואת הסרט החדש של ביל וטד.

ג'וקר זכה בפרס בקטגוריה "המוזיקה לפס קול הטובה ביותר למדיה ויזואלית" (במקור Best Score Soundtrack For Visual Media). הוא ניתן ספציפית למלחינה הילדור גודנאדוטיר (Hildur Guðnadóttir), שהיא גם המלחינה של המיני-סדרה צ'רנוביל מבית HBO. ג'וקר הביס על הדרך את מלחמת הכוכבים פרק 9 – עלייתו של סקייווקר ואת סרט המד"ב אס אסטרה בכיכובם של בראד פיט וטומי לי ג'ונס.

הפרס הזה מצטרף אל האוסף ההולך וגדל לאיטו, אחרי שבפברואר של השנה הקודמת הוא הצליח לקטוף שני פרסי אוסקר. עוד לפני יציאתו אל בתי הקולנוע, ג'וקר עשה חיל כאשר קיבל שבחים מקיר לקיר בפסטיבל הסרטים של ונציה וזכה בפרס אריה הזהב.

רשימת המועמדים והזוכים המלאה זמינה באתר הרשמי של טקס פרסי הגראמי 2021.

תגובות

במאמר זה

נגישות