העונה האחרונה של Attack on Titan תמשיך ב-2022

בניגוד לציפיות של רבים מצופי האנימה, Attack on Titan לא הגיעה אמש לסיומה והעונה האחרונה תמשיך מתישהו בחורף הבא

Attack on Titan עונה אחרונה

מתברר שהעונה האחרונה של סדרת האנימה Attack on Titan לא הייתה בדיוק אחרונה: אמש לאחר שידור מה שאמור היה להיות הפרק האחרון פורסם כי העונה תמשיך בשנה הבאה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך מדויק, אבל ההכרזה מדברת על "חורף 2022". בדרך כלל עונת שידורי החורף של יפן מתחילה בינואר, אבל מאחר והאנימה של Attack on Titan איננה בהכרח מכפיפה את עצמה לאילוצי לו"ז סטנדרטים של לוח השידורים היפני – העונה הנוכחית החלה בדצמבר במקום בינואר ואפילו סטודיו Wit הוחלף בשביל זה – קשה לדעת בוודאות מתי בדיוק העונה האחרונה תמשיך. לכן, אין לנו באמת ברירה אלא להיות לארג'ים ולהעריך בצורה גסה שהפרקים החדשים יחלו לעלות לאוויר מתישהו בסביבות ינואר-מרץ 2022.

התגובות ברשת להכרזה ולמשמעותה, קרי פיצול פתאומי של העונה האחרונה לשני חלקים ותקופת המתנה של שנה שלמה ביניהם, היו מעורבות: חלק מהגולשים התאכזבו שהוליכו אותם שולל מאחר והם ציפו שהסדרה תגיע אמש לסיומה, אחרים אמרו תודה לאל שלא החליטו להדביק סוף מאולתר כפי שעשו לאחרונה לעיבוד האנימה של The Promised Neverland על מנת לקצר תהליכים וכל השאר פשוט נלהבים מהמחשבה שהסדרה הזו ממשיכה.

רק נזכיר שהמנגה של Attack on Titan אמורה להיגמר בחודש אפריל הקרוב. לכן, קוראי מנגה יקרים, למען צופי האנימה שבינינו – עשו טובה לאנושות ותתאפקו עם הספויילרים בבקשה.

תגובות

במאמר זה

נגישות