ריק ומורטי עונה 5 מתחילה מחר, זה מה שצריך לדעת

רגע לפני שסדרת הדגל של רצועת האנימציה למבוגרים Adult Swim חוזרת למסך עם ריק ומורטי עונה 5, הנה כמה פרטים שרצוי לדעת

ריק ומורטי עונה 5

בעוד פחות או יותר 24 שעות יעלה לשידור הפרק הראשון של ריק ומורטי עונה 5. לפני שהטירוף של סדרת האנימציה המפורסמת מתחיל מחדש על המסך, הנה כמה פרטים שרצוי לדעת:

  • הפרק הראשון של ריק ומורטי עונה 5 יעלה לשידור מחר, יום ראשון ה-20 ביוני, בשעה 11 בלילה שעון החוף המזרחי של ארצות הברית. בשעון המקומי, מדובר בשעה 6 בבוקר של יום שני בישראל.
  • שמו של הפרק הראשון הוא Mort Dinner Rick Andre, ככל הנראה משחק מלים על חשבון סרט קומי משנות ה-80 בשם My Dinner With Andre עם השחקן וואלס שון (המדבב של הדינוזאור רקס בסדרת סרטי צעצוע של סיפור והופעת אורח של מספר פרקים בסדרה מסע בין כוכבים חלל עמוק תשע).

בסרטון למטה: הצצה לדקות הראשונות מפרק הבכורה של העונה החדשה.

  • עד כה נחשפו השמות של הפרק השני והשלישי, שנקראים Mortyplicity ו-A Rickconvenient Mort בהתאמה, כך על פי פרסומים ברחבי הרשת.
  • סך הכל העונה החדשה של ריק ומורטי תכיל עשרה פרקים, שישודרו כולם במסגרת רצועת האנימציה למבוגרים בלבד Adult Swim. שימו לב כי צפויה הפסקה באמצע העונה אחרי שידור של חמישה פרקים, בדומה לעונה הקודמת.
  • על אף שבגדול אין לסדרה עלילה מרכזית מובהקת ורוב הפרקים עוסקים כל פעם בהרפתקה הזויה אחרת של המדען האנטיפת ונכדו הפחדן, על פי האתר Sify Wire ריק ומורטי עונה 5 עתידה להיות ממוקדת יותר בהתפתחויות עלילתיות משמעותיות בתוך המשפחה ובהתקדמות של מה שניתן לכנות "העלילה הקאנונית" של הסדרה. החלטה זו מתאפשרת, בין היתר, בזכות חוזה חדש שנחתם עם יוצרי הסדרה לפיו הוזמנו לא פחות מ-70 פרקים חדשים, מה שמאפשר לראשונה תכנון של העלילה לטווח ארוך.
  • האם העונה החמישית של ריק ומורטי תגיע לנטפליקס? על אף שאכן ניתן למצוא פרקים של הסדרה בנטפליקס ישראל, נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא נמסרו פרטים על הסכם לשיתוף התוכן עם חברת הסטרימינג העולמית. לכן, אפשר להניח כי אם הפרקים החדשים יגיעו בסופו של דבר לנטפליקס, זה יהיה רק אחרי שכולם ישודרו ב-Adult Swim.

21.6 עדכון – ריק ומורטי עונה 5 זמינה לצפיה בנטפליקס ישראל והפרקים יעלו לשירות הסטרימינג על בסיס שבועי.

ריק ומורטי עונה 5 נטפליקס

תגובות

במאמר זה

נגישות