בתי הקולנוע חוזרים ב-27 במאי, אלה הסרטים שיוקרנו

בתי הקולנוע חוזרים בסוף השבוע הקרוב ויש כבר תאריכים להקרנות בכורה של "האלמנה השחורה" של מארוול, "נשמה" ו"קרואלה" של דיסני ועוד

בתי הקולנוע חוזרים

מתגעגעים לריח של הפופקורן? להתרגשות של כיבוי האורות באולם? אחרי מעל שנה של השבתה כפויה, החל מסוף השבוע הקרוב בתי הקולנוע חוזרים ב-27 במאי ויש כבר רשימה של סרטים חדשים (יחסית) לצפות בהם.

להלן רשימת הסרטים שיוקרנו החל מסוף השבוע הקרוב. כל התיאורים של הסרטים הם כפי שהתקבלו מחברת ההפצה בארץ.

נשמה

האם אי פעם תהיתם מהיכן מגיעים החלומות שלכם? התשוקות שלכם? או התחביבים שלכם? מה הופך אתכם למי שאתם? אולפני פיקסאר מזמינים אתכם למסע מרחובות העיר ניו יורק אל עבר עולמות חדשים בהם תגלו את התשובות לשאלות החשובות ביותר של החיים.

נשמה זכה בפרס גלובוס הזהב לסרט האנימציה הטוב ביותר לשנת 2021.

ארץ נוודים

ארץ נוודים מביא את סיפורה של פרן, אשה שבעקבות ההתרסקות כלכלית מעיר באזור נוואדה,  מחליטה לארוז קרוואן ולצאת למסע ברחבי מערב ארה"ב, כדי לגלות את החיים מחוץ לחברה הקונבנציונאלית.

מלחמה עם סבא

אחרי שפיטר נאלץ לוותר על חדרו לטובת סבא שלו, הוא מכריז מלחמה בניסיון לזכות חזרה בחדרו. סרט קומי של טים היל עם רוברט דה נירו ואומה תורמן.

גנב עם כבוד

שודד בנקים ידוע לשמצה, מתאהב באשה אותה פגש במקרה. בעקבות האהבה הוא רוצה להתחיל לחיות חיים הגונים ומחליט להסגיר את עצמו, אלא שאז הוא נופל קורבן בידי שני סוכני אף.בי.איי. חסרי רחמים. סרט של מארק וויליאמס, בכיכובם של ליאם ניסן וקייט וולש.

בנוסף, בתי הקולנוע חוזרים עם לו"ז מסודר להפצת סרטים גם מעבר לסוף השבוע הקרוב. להלן רשימת הסרטים שיגיעו אל המסך הגדול בישראל בשבועות הבאים:

ריה והדרקון האחרון – 3.6

סרט האנימציה החדש של אולפני דיסני. סיפור הרפתקאות חדש המתרחש בעולם הפנטזיה קומדורה, שם לפני שנים רבות חיו בני האדם בשלום עם הדרקונים. אך כשכוח רשע איים על הארץ, הדרקונים הקריבו את עצמם כדי להציל את בני האדם. כעת, 500 שנה לאחר מכן, אותו רוע חוזר והכל תלוי ביכולתה של לוחמת בודדה אחת, ריה, למצוא את הדרקון האגדי האחרון כדי להציל את הארץ השבורה ולאחד את תושביה המפולגים. הסרט יוקרן גם בדיבוב לעברית.

קרואלה – 3.6

הסרט עוקב אחרי תחילת דרכה של קרואלה דה ויל המרושעת והידועה לשמצה, אייקון האופנה עם חיבה מטרידה לפרוות של כלבים דלמטיים. בגילומה של שחקנית הקולנוע המפורסמת אמה סטון.

מקום שקט 2 – 10.6

לאחר האירועים הקטלניים שהתרחשו בביתם, משפחת אבוט צריכה עכשיו להתמודד עם הזוועות ששוכנות מחוצה לו בעודם ממשיכים בדממה את מאבקם לשרוד. בצאתם אל הלא נודע, הם מגלים במהרה שהיצורים אשר צדים על פי צליל אינם האיום היחיד.

לוקה – 17.6

לוקה, הסרט החדש של דיסני פיקסאר, הוא סיפור התבגרות אודות נער צעיר, החווה קיץ אחד בלתי נשכח, מלא בגלידות, פסטות ורכיבה על קורקינט. לוקה חולק את ההרפתקאות האלה עם חברו הטוב והחדש, אבל על כל ההנאה מאיים סוד כמוס: הם מפלצות ים.

פיטר ראביט 2 – 1.7

בי, תומאס והארנבים יצרו משפחה חלופית, אך למרות מאמציו הרבים, פיטר לא מצליח להתנער מתדמיתו כשובב. בעודו מטייל מחוץ לגן פיטר מוצא עצמו בעולם בו השובבות שלו מוערכת, אך כאשר משפחתו מסכנת הכול על מנת למצוא אותו, פיטר חייב להבין איזה סוג ארנב הוא רוצה להיות. הסרט יוקרן גם בדיבוב לעברית.

האלמנה השחורה

עברה האפל של נטשה רומנוף (סקרלט ג'והנסון), הידועה בכינויה 'האלמנה השחורה', שב לרדוף אותה. לאחר 7 סרטים בהם השתתפה לאורך עשור ביקום הקולנועי של מארוול, האם מרגלת-העל הקטלנית ביותר של הנוקמים באמת יכולה לכפר על מעשיה?

הסרט יצא במקביל גם לשירות הסטרימינג של דיסני פלוס.

תגובות

במאמר זה

נגישות