לא נגענו: אילון מאסק מגלם את Wario במערכון של SNL

אילון מאסק בהופעת אורחת במערכון של SNL מגלם את Wario, הגרסה המרושעת של מריו, ומשם הדברים רק הולכים והופכים למוזרים יותר ויותר

אילון מאסק

לפעמים המציאות חזקה יותר מהדמיון הפרוע: היזם המיליארדר ומייסד טסלה, אילון מאסק, הופיע לאחרונה במערכון של Saturday Night Live בתפקיד Wario. עם תחפושת ומבטא איטלקי והכל. המערכון עסק במשפט בו דנים האם Wario אשם ברצח של מריו, הדמות המפורסמת ממשחקי נינטנדו מזה שנים.

המערכון כולל המון רפרנסים לדמויות ואלמנטים שונים ממשחקי סופר מריו, החל מבדיחות על פטריות ועד לתיאוריות קונספירציה מופרעות לחלוטין. אם אתם מעריצים של נינטנדו בכלל וסופר מריו בפרט, פנו לעצמכם חמש דקות לצפות בסרטון המצורף לעיל.

אילון מאסק הצהיר בעבר שהוא גיימר, אז אולי הופעת האורח שלו אינה אמורה להיות הפתעה מוחלטת, אבל אין ספק שמדובר במהלך מעניין. שאר הדמויות שמופיעות במערכון גולמו על ידי הקאסט השגרתי של התכנית Saturday Night Live.

בכל אופן, כמובן שהרשת לא תתעלם מדבר כזה והתגובות לא איחרו לבוא. מצורפים למטה כמה ציוצים נבחרים מטוויטר על הנושא.

רק למי שבאמת חי מתחת לסלע בכמה שנים האחרונות, נסביר בקצרה כי אילון מאסק הוא יזם ומיליארדר (הונו מוערך בכ-175 מיליארד דולר) קנדי-אמריקאי, שהקים את יוזמת SpaceX לשיגור חלליות וחברת טסלה לייצור מכוניות חשמליות. מעבר לפעילותו הענפה בתחום ההיי-טק, מדי פעם הוא עולה לכותרות בעקבות החלטותיו המוזרות כמו השם של בנו הבכור. אם מישהו יודע איך לעזאזל הוגים אותו נשמח לדעת…

תגובות

במאמר זה

נגישות