להקת גורילז עשתה קליפ שלם בתוך המשחק GTA 5

להקת גורליז, שכל הקליפים שלה הם סרטוני אנימציה, ביקרה הפעם עם הדמויות שמייצגות אותה במשחק GTA5 ויצאה לקרוע את כבישי Los Santos

גורילז

ילידי שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 אולי זוכרים להקה בשם גורילז (Gorillaz בלעז), שכל הקליפים שלה הם סרטוני אנימציות. הקליפ החדש של הלהקה, שנקרא The Valley of the Pagans, מתארח הפעם בעולם מסוג אחר – המשחק GTA 5.

בתחילת הקליפ רואים מכונית עם ארבעת הדמויות המצויירות, שמייצגות את חברי הלהקה, נשאבת אל המשחק GTA 5. לאחר מכן, רואים את המכונית דוהרת בכבישי העיר הוירטואלית Los Santos, מתייחסת לחוקי התנועה כהמלצה בלבד. במקביל, מדי פעם מתארח בפינה זמר אמריקאי בשם Beck, ששיתף איתם פעולה בקליפ. מעניין כמה שעות הם שרפו על המשחק הזה כדי להקליט מספיק חומר. השיר עצמו מדבר על חיים במציאות מדומה.

הקליפ החדש הזה הוא חלק מפרויקט שיתופי פעולה של להקת גורילז, שמתקיים כבר במשך שנה ונקרא Song Machine. במסגרת הפרויקט הזה, חברי הלהקה התייחסו בקליפ אחד למשחק הרטרו פקמן, ובשיתוף פעולה אחר הם חברו לזמר המפורסם אלטון ג'ון. במסגרת הפרויקט שוחרר קליפ חדש כל חודש ובאוקטובר שוחרר אלבום שמאגד את שירים אלה יחד עם כמה נוספים.

לקוראים הצעירים שבינינו נסביר בקצרה שלהקת גורילז החלה את דרכה בשנת 1998 והיא ממשיכה להיות פעילה עד היום. היא נוסדה על ידי הזמר הבריטי דיימון אלברן. בנוסף, בהפקת רוב הקליפים שלה היא משתפת פעולה עם האנימטור ג'יימי האוולט, שהוא גם היוצר של הקומיקס Tank Girl.

תגובות

במאמר זה

נגישות