הסרט האלמנה השחורה עובר סופית לסטרימינג, צפו בטריילר החדש

הטריילר החדש, וכנראה האחרון, של הסרט "האלמנה השחורה" מכריז על תאריך עלייה בדיסני פלוס בחודש יולי הקרוב, אבל זה אינו החידוש היחיד

אחרי עיכוב של לפחות שנה וחצי בגלל המשבר שיצרה מגיפת הקורונה ברחבי העולם, שבא לידי ביטוי בין היתר בסגירה של בתי הקולנוע, האלמנה השחורה של מארוול עובר באופן סופי לשירות הסטרימינג דיסני פלוס.

האלמנה השחורה עתיד לצאת ב-9 ביולי, כך לפי הטריילר החדש של הסרט, שבינינו – בואו נקווה שהוא גם האחרון. בדומה לטריילרים קודמים, גם במקרה הזה הוא מתחיל במונולוג על העבר של הדמות הראשית, אבל הנה כמה חידושים מעניינים: חידוש אחד הוא שוטים חדשים של האנטגוניסט, Taskmaster; והחידוש השני הוא עיבוד מחדש למוזיקת הרקע של הנוקמים עם טאץ' "רוסי", אפשר להגיד, לאור העובדה שעלילת הסרט מתרחשת ברוסיה.

הסרט האלמנה השחורה הוא סרט הסולו של הדמות, שחושף עוד מהרקע שלה לפני אירועי מלחמת האינסוף ואחרי מלחמת האזרחים השחקנית סקרלט ג'והנסון חוזרת לנעליה של הסוכנת נטשה רומנוב. לצידה על הסט ניתן למצוא את השחקנים דיוויד הארבור (הלבוי של 2019, יחידת המתאבדים), פלורנס פיו בתפקיד החברה/יריבה ילנה וריי וינסטון בתפקיד האנטגוניסט Taskmaster.

לאור ההחלטה לעיל של מארוול, גדל הסיכוי שגם הסרטים הבאים ביקום הסינמטי יגיעו אל שירות הסטרימינג של דיסני פלוס במקום או במקביל לאולמות הקולנוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות