צפו: טריילר ראשון לסרט הסולו של האלמנה השחורה

הטריילר של "האלמנה השחורה" מספר כיצד הדמות המרכזית אוספת מחדש חברים ותיקים לנשק כדי להתמודד עם עברם המשותף בתור מתנקשים של הממשל הרוסי

האלמנה השחורה

אחרי עשור מאז שהדמות הופיעה לראשונה על המסך הגדול ביקום הסינמטי של מארוול, סקרלט ג'והנסון סוף-סוף מקבלת סרט סולו בכיכובה ואנחנו יכולים ליהנות מטעימה קצרה ממנו בטריילר הראשון של האלמנה השחורה.

מבחינה כרונולוגית, עלילת הסרט מתרחשת אחרי אירועי מלחמת האזרחים. הדמות של האלמנה השחורה החליטה לחזור הביתה כדי להתמודד עם עברה תוך כדי שהיא אוספת סביבה קבוצה של חברים ותיקים שבאים לעזרתה. פרט נוסף שידוע לנו הוא שלאנטגוניסט קוראים Taskmaster ואפשר לראות אותו מופיע לכמה רגעים בודדים במהלך הטריילר.

חוץ מסקרלט ג'והנסון המפורסמת תוכלו למצוא ברשימת הליהוקים את דיוויד הארבור (הלבוי של 2019, יחידת המתאבדים) בתפקיד "השומר האדום", מעין גרסה רוסית של קפטן אמריקה; פלורנס פיו בתפקיד ילנה, בעבר אחותה-לנשק של הדמות הראשית, וריי וינסטון (אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגולת הבדולח ודיבוב קולות שונים בנרניה) יגלם את Taskmaster. על מלאכת הבימוי אחראית קייט שורטלנד (Cate Shortland) וכמובן שמאחורי ההפקה עומד קווין פייגי, האיש המרכזי של מארוול בכל סרט או סדרה בעשור האחרון.

האלמנה השחורה איננו רק סרט הסולו של הדמות המדוברת אלא גם הראשון לפתוח את "שלב 4" (Phase 4) ביקום הסינמטי של מארוול. עד כה פורסמו שמותיהם של ארבעה סרטים עתידיים נוספים שיצטרפו ליקום הסינמטי:

  • הנצחיים, בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי.
  • שאנג צ'י ואגדת 10 הטבעות.
  • דוקטור סטריינג' 2.
  • ת'ור: אהבה ורעם.

האלמנה השחורה יגיע אל בתי הקולנוע ב-1 במאי 2020.

תגובות

במאמר זה

נגישות