פוקימון חוגג 25 שנה עם קליפ חדש של קייטי פרי

הזמרת קייטי פרי לוקחת חלק בפרויקט לציון 25 שנה למותג פוקימון עם קליפ חדש, שנקרא Electric, בכיכובה לצד פיקאצ'ו שמלווה אותה

קייטי פרי

מה הקשר בין המותג פוקימון לבין הזמרת המפורסמת קייטי פרי? אם הייתם שואלים עד לפני כמה ימים כנראה שלאף אחד לא הייתה תשובה לשאלה הזו, אבל לאחרונה יצא קליפ בכיכובה של הזמרת בשם Electric, במסגרת פרויקט ציון 25 שנה של המותג.

בקליפ רואים את קייטי פרי מלווה על ידי פיקאצ'ו שלה, שכמובן נעשה ב-CGI. השניים איכשהו חוזרים אחורה בזמן ונתקלים בגרסאות הצעירות שלהם – קייטי פרי בתור זמרת בתחילת דרכה שאוספת נדבות מהעוברים והשבים באמצעות נגינתה, ופיקאצ'ו באבולוציה הצעירה יותר שלו, פיצ'ו.

הקליפ Electric הוא חלק משיתוף פעולה של המותג פוקימון עם קבוצה של זמרים ויוצרים, שבסופו של דבר אמור לייצר אלבום דיגיטלי של 14 שירים עם 11 זמרים שיקחו בו חלק. במסגרת הפרויקט, זמר הראפ וההיפ הופ האמריקאי פוסט מלון (Post Malone) העביר הופעה בשידור חי בחודש פברואר האחרון, אירוע שציין את יציאתם לראשונה של Pokemon Red ו-Pokemon Green, שני המשחקים הראשונים של המותג בגבולות יפן.

פרטים נוספים על הזמרים שלוקחים חלק בפרויקט ניתן למצוא באתר הרשמי לציון 25 שנה למותג.

אין ספק שעם חלוף השנים המותג של פוקימון הפך ממשחק קטן לגיימבוי לתופעה עולמית ומפלצתית בגודלה, לשמחתם הרבה של כל המעריצים ביפן ומחוץ לה. כל מה שנותר לנו הוא לאחל יום הולדת שמח לפיקצ'ו ושאר חבריו, בתקווה שהם ישארו לצידנו עוד שנים ארוכות.

תגובות

במאמר זה

נגישות