המנגה של Attack on Titan תסתיים באפריל 2021

על פי Kodansha, המוציאה לאור של המנגה Attack on Titan, הפרק האחרון יפורסם ב-9 באפריל במקביל לסיום סדרת האנימה

אחרי 11 וחצי שנים רצופות, המנגה של Attack on Titan תגיע לסיומה בחודש אפריל השנה. הפרק האחרון צפוי לצאת לאור בתאריך 9 באפריל. לאספנים שבינינו, האוגדן האחרון של המנגה עתיד לצאת לאור בדיוק חודשיים לאחר מכן ב-9 ביוני.

יוצר המנגה של Attack on Titan, האג'ימה איסיאמה (Hajime Isayama), קרא "זאב זאב" כבר כמה פעמים בשנים האחרונות בטענה שהמנגה שלו מסתיימת ממש בקרוב, אבל ההבדל הוא שהפעם המוציאה לאור, Kodansha, מאשרת את הדברים.

במקביל, בימים אלה משודרת עונת הסיום של העיבוד לאנימה. בניגוד לשאר סדרות עונת החורף, שעתידות להתחיל את שידוריהן בימים אלה, Attack on Titan עשתה מאמץ להקדים את כולן והחלה לעלות לשידור כבר בדצמבר. הסיבה לכך היא שבהפקה עלתה דרישה שסדרת האנימה תסתיים סמוך ככל הניתן לסיומה של המנגה, גם במחיר החלפת סטודיו שיסכים לעמוד בלו"ז הדוחק.

סדרת האנימה החלה את דרכה ב-2013 על ידי סטודיו Wit, שהיה עד כה אנונימי כמעט על אף שהוקם על ידי יוצאי סטודיו גדול יותר, I.G. Production. העונה הראשונה זכתה להצלחה מסחררת ביפן ובמערב בזכות אנימציה מרהיבה והתמה האפוקליפטית הייחודית של העלילה. ההצלחה תפסה את הסטודיו לא מוכן בכלל, מה שהוביל להוצאת העונה השניה לא לפני 2017.

למי שאינו מכיר, נספר בקצרה שב-Attack on Titan שארית האנושות סגורה מאחורי שורה של חומות, שמעבר להן אורבים טיטאנים אוכלי אדם. השקט היחסי הזה נשאר בעינו במשך 100 שנה עד שהטיטאנים פורצים את החומה הראשונה, מה שמעמיד את האנושות שוב בסכנת הכחדה. העלילה מתמקדת בשלושה חברי ילדות, שניצלו מאירועי פריצת החומה – ארן יגר, אחותו המאומצת מיקאסה אקרמן וחברם הטוב ארמין ארלט, שהחליטו להתגייס לשורות הצבא האנושי כדי להילחם חזרה באיום.

תגובות

במאמר זה

נגישות