יום "מגע ראשון" הציג את פיקארד עונה 2, דיסקוברי עונה 4 ועוד

במסגרת "יום מגע ראשון" של סטאר טרק פורסמו טיזרים וטריילרים לעונות החדשות של סדרות שונות של המותג, אבל לא רק

יום מגע ראשון

מעריצי סטאר טרק, חממו מנועים: מבול של טריילרים לעונות המשך של 3 סדרות שונות מהמותג נחת עלינו אמש, במסגרת אירוע מיוחד שנקרא First Contact Day ("יום מגע ראשון" בתרגום חופשי לעברית), על שם הסרט המצליח מ-1996, שתורגם בארץ למסע בין כוכבים: המפגש.

סטאר טרק דיסקוברי עונה 4

בטיזר ראשון של סטאר סטרק דיסקברי עונה 4 מגלים כי אנומליה עם כוח משיכה עוצמתי במיוחד מאיימת למחוק לו רק את פדרציית הכוכבים אלא גם את בני בריתה. בנוסף, שימו לב שהקפטן לובשת במהלך חלק מהטיזר חליפה שמזכירה באופן מחשיד מאוד את סרט המד"ב הקלאסי טרון. הטיזר מתחיל ב-0:32 והצפי הוא שהעונה החדשה תצא עוד השנה.

סיפונים תחתונים עונה 2

בחזית הקומית יותר של המותג, סיפונים תחתונים (Lower Decks) מפציעה עם טריילר לעונה 2. סדרת האנימציה, שעושה רושם שלוקחת לא מעט השראה מריק ומורטי, ממשיכה לעקוב אחרי 4 חברי צוות זוטרים עם נטיה להסתבך בצרות על ספינת כוכבים של הפדרציה. צפו להופעת אורח של קפטן וויליאם רייקר, המוכר לכולנו מסדרת הדור הבא המפורסמת. סיפונים תחתונים עונה 2 תעלה ב-12 באוגוסט.

https://youtu.be/h2sXdWDPZx8

פיקארד עונה 2

אם כבר הזכרנו את סדרת הדור הבא הקלאסית, קפטן פיקארד חוזר להרפתקה נוספת בסדרת הסולו שלו. הטיזר של פיקארד עונה 2 הוא קצרצר ואינו חושף הרבה, למעט דבר אחד משמעותי – Q. ומי שראה מספיק סטאר טרק יודע בדיוק מה זה אומר. צפי לתחילת העונה החדשה – לא לפני שנת 2022.

לצפייה בכל הטריילרים, ההכרזות, הראיונות ומאחורי הקלעים במסגרת "יום מגע ראשון" לחצו כאן.

תגובות

במאמר זה

נגישות