פארק "קמפוס הנוקמים" יפתח בקליפורניה ב-2021

פארק קמפוס הנוקמים, שלוחה חדשה של דיסנילנד בקליפורניה, יתמקד ביקום הסינמטי של מארוול ויציע למבקריו מגוון של פעילויות שונות ומשונות

קמפוס הנוקמים

"קמפוס הנוקמים של מארוול" (במקור באנגלית Marvel's Avengers Campus) יפתח את דלתותיו באופן רשמי במהלך השנה הנוכחית ברגע שיוסרו ההגבלות על התקהלות קהל. כך לפי פרסום בנושא של האתר The OCR, שפועל ומסקר את הנעשה במדינת קליפורניה, בה הפארק עתיד להיפתח.

במקור, פתיחת הפארק החדש תוכננה לתאריך 18 ביולי 2020, אבל הקורונה ממש איננה מתחשבת בתכניות של אף אחד מאיתנו. ההנחה של הקהל הייתה שפתיחת השערים תוקפא ללא הגבלה כל עוד המגיפה משתוללת, אבל דיסני מיהרו להרגיע. הידיעה לגבי הכוונה של דיסני לפתוח את הפארק בהקדם הגיעה מניוזלטר שנשלח אל חברי מועדון מעריצי D23 ומשם הדברים המשיכו הלאה אל הרשת. עושה רושם שהאסטרטגיה הכללית של דיסני היא להחזיק את כל התותחים הכבדים צמוד לחזה עד שיחלוף המשבר, כולל סרטי קולנוע גדולים כמו האלמנה השחורה, זאת בניגוד ל-DC שנכנעו והעבירו את וונדר וומן 1984 לסטרימינג.

למי שאינו יודע על מה בכלל כל המהומה, נסביר כי קמפוס הנוקמים הוא פארק שעשועים חדש, או ליתר דיוק שלוחה חדשה של הפארק בקליפורניה של דיסני, שהתמה המרכזית שלו היא היקום הקולנועי של מארוול. הוא יכלול אתרים, פעילויות והופעות אורח של דמויות שונות מהסרטים המצליחים של מארוול כמו איירון מן, ת'ור, קפטן אמריקה, האלמנה השחורה, שומרי הגלקסיה ועוד. הוא יחליף את הפארק הקיים של Bug Life, המבוסס על אחד מסרטי האנימציה הישנים יותר של חברת פיקסאר. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר הרשמי של דיסנילנד.

בין הפעילויות שהובטחו אפשר למצוא מופע רחוב של דוקטור סטריינג' מייצר אשליות שונות ומשונות, מתקן שמאפשר בעזרת מציאות רבודה לירות קורי עכביש לכל עבר כמו ספיידרמן ומסעדה בשם Pym Test בה תקבלו את המנות שלכם בגדלים בלתי קונבציונליים – ענקיים או פיציים. מי חלם על צ'יפס בגודל אבטיח ולא קיבל?…

תגובות

במאמר זה

נגישות