וונדר וומן 1984 יגיע לקולנוע ולסטרימינג בדצמבר

תשעה חודשים אחרי שאולפני האחים וורנר אמרו שאין תכנון להעביר את וונדר וומן 1984 לסטרימינג, עכשיו הוא עושה את דרכו ל-HBO Max

וונדר וומן 1984

אחרי אינסוף דחיות לאור המצב, עושה רושם שב-DC ובאולפני האחים וורנר הרימו ידיים והגיעו לפשרה: הסרט וונדר וומן 1984 יגיע לבתי הקולנוע אך במקביל גם לשירות הסטרימינג של HBO Max ב-25 בדצמבר, בדיוק בזמן לחג המולד.

"צפו בסרט בבתי הקולנוע איפה שאפשר", אמרה הבמאית פאטי ג'נקינס, "או במרחב הבטוח של הבית דרך שירות הסטרימינג HBO Max. חג שמח לכולכם, אנו מקווים שתאהבו את הסרט כמו שאהבנו ליצור אותו".

ההחלטה הזו היא פניית פרסה לעומת העמדה של מקבלי ההחלטות בחודש מרץ השנה, כאשר נאמר כי על אף המשבר העולמי וונדר וומן 1984 אינו מתוכנן להגיע לשירות סטרימינג כלשהו כתחליף לבתי הקולנוע הסגורים. אבל תשעה חודשים עברו מאז וכנראה שלמישהו שם למעלה נפל האסימון, שחייבים לשנות אסטרטגיה כדי לשרוד כלכלית.

וונדר וומן 1984 הוא אמנם הסרט הגדול הראשון של DC שמוותר על בתי הקולנוע לטובת הסטרימינג לאור המצב, אך הוא אינו הראשון בהוליווד שבוחר במסלול זה: קדמו לו העיבוד הקולנועי של ארטמיס פאול וגרסת הלייב אקשן של מולאן, ששניהם הגיעו בסופו של דבר לדיסני פלוס מוקדם מהצפוי מתוך חוסר ברירה.

אחרי ש-DC עשתה את המהלך שלה, באופן טבעי העיניים נשואות כרגע כלפי יריבתה המרה, מארוול – האם גם היא תיישר קו עם המגמה המתפתחת ותשחרר את סרטיה העתידיים למנויי דיסני פלוס בלבד? מעריצים רבים מחכים לצפות בסרט האלמנה השחורה, שבדומה לסרטים רבים אחרים גם הוא סובל מדחיות בלתי פוסקות. אז כמו שאומרים – נחיה ונראה.

תגובות

במאמר זה

נגישות