וונדר וומן 1984 לא יגיע ישירות לסטרימינג, בניגוד לשמועות

בניגוד לחברות אחרות, אולפני האחים וורנר מעדיפים לדחות את היציאה של הסרט וונדר וומן 1984 לבתי הקולנוע מאשר להציג אותו ישירות בשירותי הסטרימינג

וונדר וומן 1984

אולפני האחים וורנר התייחסו סוף-סוף לשמועות סביב יציאת סרט ההמשך ללהיט שלהם והגיבו כי על אף המשבר העולמי שתוקף אותנו בימים אלה, נכון לכרגע אין שום תכניות לבטל לחלוטין את היציאה של וונדר וומן 1984 לבתי הקולנוע.

מאז שהתחיל משבר הקורונה, מקורות שונים דיווחו על האפשרות שהסרט וונדר וומן 1984 בכיכובה של גל גדות לא יגיע כלל לאקרנים אלא ישירות אל שירותי הסטרימינג השונים. דיווחים אלה התבססו על צעדים דומים שאולפנים מתחרים עשו עם סרטים שלהם, לדוגמה דיסני עם הסרט קדימה. גם אולפני האחים וורנר עשו צעד דומה והקדימו את ההוצאה לסטרימינג של ציפורי הטרף, אך יש לזכור שהוא יצא כבר בתחילת פברואר וגם ככה הסתמן ככישלון קופתי. בכל אופן, אין זה המצב עם הסרט הבא של וונדר וומן.

אז מה כן צפוי לקרות? על פי דיווח של האתר IndieWire, הקרנת הבכורה של הסרט תידחה מהתאריך המקורי של 5 ביוני אל מועד בלתי ידוע בתקופת חודשי הקיץ החמים, בתקווה שעד אז המצב יגיע לידי פיתרון. אם המהלך אכן יצא אל הפועל זה אומר שהשנה עונת סרטי הקיץ, שנוטה לרוב לחוש סתמית, תהיה לשם שינוי קצת יותר מעניינת.

בינתיים, תעשיית הקולנוע האמריקאית סובלת משפל חסר תקדים בהכנסות: 440 בתי קולנוע בלבד מתוך 5,548 עבדו נכון עד ליום רביעי האחרון, והם הרוויחו במצטבר רק 300 אלף דולר בהשוואה ל-10.7$ מיליון דולר באותה תקופה שנה שעברה. נתונים אלה פורסמו באתר Hollywood Reporter. מצב זה מכניס לדילמה גדולה את האולפנים שיש להם כבר סרטים עתירי תקציב מוכנים – האם להמר ולדחות את תאריך יציאת הסרטים עד שהמשבר יחלוף או לשלוח אותם ישר לסטרימינג בתקווה לקושש קצת הכנסות? ממש לא מקנא במקבלי ההחלטות בימים אלה.

תגובות

במאמר זה

נגישות