אפקט הבידוד: שיא חדש במספר המשתמשים המחוברים לסטים

השיא החדש נקבע אתמול, יום ראשון ה-21 במרץ, בשעות אחר הצהריים ומתייחס למספר המשתמשים שהיו מחוברים באותו זמן לחנות הוירטואלית סטים

הבידוד שנכפה על כולנו לאור משבר הקורונה מאלץ רבים מאיתנו לחפש דרכים להעביר את הזמן בבית, אחת מהפופולריות שבהן היא גיימינג. כתוצאה מכך, נרשם לאחרונה שיא חדש במספר השחקנים המחוברים במקביל לחנות המשחקים הוירטואלית של סטים.

מתברר כי אתמול ביום ראשון, ה-22 במרץ, נקבע שיא חדש של 22,678,529 שחקנים מחוברים בו-זמנית. השיא החדש נרשם בשעה 14:50 שעון אנגליה. המספר משקף את כמות השחקנים שהיו מחוברים באותו זמן בהיקף גלובלי.

על אף זאת, חשוב לציין כי שיא זה מתייחס למספר המחוברים לחנות בלבד ולא למספר השחקנים ששיחקו במשחק כלשהו באותו רגע. מספר השחקנים באותה עת עמד על קצת מעל ל-7 מיליון בלבד. מצד שני, אולי זה רק עניין של זמן עד שגם בתחום זה יקבע שיא חדש. שני המשחקים בהם שיחקו הכי הרבה שחקנים באותו רגע היו Counter Strike: Global Offensive ו-Dota 2, שניהם משחקים חינמיים של חברת Valve ובלעדיים לחנות של סטים. במקום השלישי ברשימה מחזיק Football Manager 2020, שבמקרה נמצא בתקופת ניסיון עד ה-25 במרץ.

כל הנתונים מגיעים מהאתר SteamDB, שמציג סטטיסטיקות של החנות עצמה וכל המשחקים שנמכרים בה.

תגובות

במאמר זה

נגישות