משפחת בלמונט עתידה לחזור: קאסלבניה מקבלת סדרת המשך

נטפליקס הכריזו על סדרת המשך של קאסלבניה, שתקפוץ 300 שנה קדימה על ציר הזמן ותתמקד בריכטר בלמונט, צאצא רחוק של הפרוטגוניסט הקודם

טרבר בלמונט קאסלבניה

מעריצי סדרת האימה קאסלבניה אמנם נפרדו לשלום מטרבור בלמונט עם סיומה של העונה הרביעית, אבל אין זה אומר שהגיעה העת להיפרד לחלוטין ממשפחת ציידי הערפדים ושאר יצורי הלילה – נטפליקס הכריזו על סדרת המשך.

סדרת ההמשך המדוברת של קאסלבניה תתמקד באחד מהצאצאים הרחוקים של טרבור, שעונה לשם ריכטר בלמונט. העלילה תתגולל בתקפת המהפכה הצרפתית בשנת 1792. בסך הכל מדובר בקפיצה של 300 שנה בין העלילות של שתי הסדרות.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, עוד לא נמסרו פרטים נוספים על הסדרה החדשה כמו השם שלה או מתי היא צפויה לצאת בנטפליקס מאחר ומדובר בשלב ראשוני מאוד של הפרויקט. מה שכן ידוע הוא שנטפליקס חתכו כל קשר עם היוצר המקורי של הסדרה, וורן אליס, לאור תלונות שהוגשו נגדו על פגיעה מינית ועוד לא ברור בשלב זה מי עתיד להחליף אותו בתפקידו. כמו כן, אפשר להבין מתוך הדברים שבנטפליקס שואפים לייצר יקום טלוויזיוני של הסדרה.

למי שאינו מכיר, נספר בקצרה שקאסלבניה מבוססת על סדרת משחקים בעלת אותו שם, שהחלה את דרכה על הקונסולות באמצע שנות ה-80. בגדול, סדרת המשחקים מספרת על דורות של ציידי ערפדים במשפחת בלמונט במלחמתם נגד יצורי הלילה. הסדרה הספציפית של נטפליקס גוללה את הסיפור של טרבור בלמונט, שיחד עם קוסמת בשם סיפה מנסים לעצור את דרקולה ותומכיו מהכחדה או שיעבוד של האנושות.

תגובות

במאמר זה

נגישות