הוכרזה עונה רביעית של סדרת האנימציה קאסלבניה

ההכרזה הרשמית על העונה הרביעית של קאסלבניה נעשתה בסוף השבוע האחרון בחשבון הטוויטר הרשמי של נטפליקס, שפרסם סרטון אנימציה קצר

קאסלבניה

חדשות טובות למנויי נטפליקס – במהלך סוף השבוע האחרון הוכרז באופן רשמי כי סדרת האנימציה למבוגרים קאסלבניה תקבל עונה רביעית. ההכרזה נעשתה בחשבון הטוויטר הרשמי של נטפליקס באמצעות סרטון אנימציה קצרצר להחריד בן 4 שניות, במהלכן מופיעה הכותרת Season 4 is confirmed.

 

 

גם יוצר הסדרה, וורן אליס (Warren Elis), הצטרף להכרזה עם ציוץ משלו, שלא השאיר שום ספק:

מי שסיים לצפות בעונה השלישית של קאסלבניה בוודאי אינו מופתע מההכרזה הזו. במסגרת העונה האחרונה, שעלתה לאוויר לפני רק פחות מחודש, אמנם היינו עדים להתפתחויות בעלילה ולפיתוח של חלק מהדמויות, אבל בתמונה הרחבה יותר יש עוד המון קצוות בלתי פתורים. היה יותר מפתיע אילו לא היו מכריזים במוקדם או במאוחר על העונה הרביעית.

הסדרה קאסלבניה מבוססת בצורה כזו או אחרת על סדרת משחקים נוסטלגית מסוף שנות ה-80 בעלת אותו שם. בשניהם הדמויות המרכזיות נלחמות בערפדים ושאר יצורי לילה שמאיימים על האנושות. העיבוד של נטפליקס מתמקד בצייד מפלצות שתיין בשם טרבור בלמונט וקוסמת נאיבית בשם סיפה, שמאחדים כוחות כדי להביס את דרקולה אחרי שהאחרון פתח את שערי הגיהנום כנקמה נגד האנושות, שהעלתה את אשתו על המוקד.

מי שאינו מכיר את חומר המקור יכול לקנות את כל האוסף בחנות הוירטואלית Steam.

תגובות

במאמר זה

נגישות