נשף מסיכות: איך לאלתר מסיכה לפורים בקלות ובזול

צריכים מסיכה מעכשיו לעכשיו ולא יודעים איך? הנה כמה רעיונות פשוטים איך לאלתר מסיכה לפורים, אפילו בתקופה המעצבנת של הקורונה

לאלתר מסיכה לפורים

שנת 2020, ועושה רושם שגם 2021, הפכו בלית-ברירה לנשף מסיכות אחד גדול. לאור העובדה שמגיפת הקורונה עדיין כאן, כולנו נצטרך להמשיך לעטות את המסיכות כדי לשמור על בריאותינו. עוד שבוע בערך חוזר החג הכי צבעוני בלוח השנה היהודי, ועל אף המצב אין זה אומר שבפורים הזה אי אפשר בכלל להתחפש – הנה כמה רעיונות מגניבים איך לאלתר מסיכה לפורים, שאפשר להכין בבית ושאינה מפריעה לזו שאנו עוטים מסיבות בטיחות.

איזה צב אתה?

חלמתם מאז ומתמיד להיות צב נינג’ה? הנה ההזדמנות שלכם. כל מה שאתם צריכים הוא דף לבד בצבע של הצב המועדף עליכם, עיפרון, מספריים וסיכת ביטחון כדי לסגור את המסיכה מאחורי הראש. זו מסיכה שקל לאלתר אותה, אז בואו בפורים הזה תתנו למאסטר ספלינטר סיבה טובה להיות גאה בכם.

להוראות המלאות באתר christinetrevino.com

Courtesy of christinetrevino.com

העולם תמיד זקוק לגיבורים

מכירים את הסקוטש’ ברייט, מטלית הקרצוף ההיא לניקוי סירים ומחבתות? אז בואו נעשה איתה משהו מעניין יותר. המסיכות האלה דורשות קצת יותר כלים מהמסיכה הקודמת כמו מדפסת ביתית, דבק ושרוכים, אבל התוצאה חמודה להפליא וסביר שתשמח כל ילד עם מספיק דמיון בראשו.

להוראות המלאות באתר positivelysplendid.com

Courtesy of positivelysplendid.com

מסיכת באטמן

תתפלאו, אבל לא צריך להיות מיליונר כדי להיות באטמן. אמנם המסיכה הזו דורשת קצת יותר מיומנות לעומת המסיכות הקודמות, אבל גם אותה אפשר להכין בבית. קחו דף שחור, עיפרון, מספריים ושימו לב להוראות המפורטות בסרטון הוידאו הבא:

להכין מסיכה עם הילד

יש לכם ילד בבית? אין בעיה, הוא גם יכול לקחת חלק בתהליך הכיפי של היצירה: מורידים את הציורים של המסיכות למחשב, מדפיסים על נייר קרטון, נותנים לילד לצבוע כאוות נפשו ולסיום מחברים שרוך גמיש באורך המתאים עם מהדק.

להוראות ולהורדת המסיכות להדפסה כנסו לאתר itsalwaysautumn.com

Courtesy of itsalwaysautumn.com

לאלתר מסיכה לפורים עשה לכם חשק לעוד? לא תאמינו כמה דברים אפשר לעשות עם חולצה.

תגובות

במאמר זה

נגישות