נינטנדו דיירקט 2021 – סיכום ההכרזות המרכזיות

בין ההכרזות של נינטנדו דיירקט 2021 - Fall Guys מגיע לסוויץ', משחק שלישי של Splatoon בדרך, מה מריו עושה ב-Animal Crossing ועוד

נינטנדו דיירקט 2021

אחרי מעל יותר משנה שלא התקיים אירוע רשמי של נינטנדו דיירקט, בנינטנדו החליטו להפתיע והכריזו בהתראה קצרה על סטרימינג מיוחד עם מגוון של הכרזות. אמש בחצות שודר האירוע, ואם פספסתם הנה לפניכם סיכום של הדברים. לחילופין, אם אתם רוצים לקבל את התמונה המלאה של כל מה שחדש, אתם מוזמנים לגלול למטה אל הסרטון המלא של נינטנדו דיירקט 2021. אנחנו לא ניעלב, באמת.

הוכרז Splatoon 3

אחד מהמותגים המקוריים ביותר של נינטנדו, Splatoon, חוזר לפרק שלישי עם Splatoon 3. נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין עליו כמעט מידע, למעט חלון יציאה לכיוון של שנת 2022 וטיזר הכרזה שמראה רסיסי חלקים מתוך המשחק עצמו.

טריילר עלילתי של Monster Hunter Rise

בטריילר החדש של Monster Hunter Rise תוכלו לקבל רקע עלילתי למשחק, ובין לבין הצצה למגוון המפלצות בהן תיתקלו במהלך המסע שלכם. המשחק עתיד לצאת ב-26 במרץ השנה.

Fall Guys מגיע לנינטנדו סוויץ’

משחק הפלטפורמה והבאטל רויאל Fall Guys מגיע סוף-סוף לנינטנדו סוויץ’, כי כנראה עדיף מאוחר מאשר אף פעם. אמנם עוד אין תאריך יציאה מדויק, אבל נאמר כי השאיפה היא להוציא אותו במהלך הקיץ הקרוב.

סופר מריו מצטרף ל-Animal Crossing

אם אתם גם מעריצים של סופר מריו וגם מעריצים של Animal Crossing, אין ספק שהפעם הרווחתם פעמיים: החל מה-1 במרץ שחקני Animal Crossing יוכלו לשלב חפצים שונים מהעולם של סופר מריו באי המטופח שלהם. במקביל, נאמר כי עדכון נוסף וחינמי של המשחק עתיד לצאת ב-25 בפברואר.

Stubbs The Zombie חוזר מהמתים

בדרך כלל במשחקי אפוקליפסת זומבים אנו רגילים לגלם את הניצולים שנלחמים על חייהם, אבל הפעם הגלגל מתהפך: Stubbs The Zombie הוא רימייק למשחק פארודי בו השחקן מגלם זומבי זולל מוחות, ועל הדרך זורע חורבן בדרכים משעשעות. יוצא ב-16 במרץ במקביל לאקס בוקס ול-Steam.

מרגישים שאתם חייבים לדעת כל פרט ופרט על מה שהכריזו במסגרת נינטנדו דיירקט 2021? לצפייה באירוע המלא עם כל ההכרזות והטריילרים, פשוט לחצו על הסרטון המצורף מטה. צפייה נעימה.

תגובות

במאמר זה

נגישות