זנדאיה תדבב את הדמות של לולה באני בספייס ג'אם 2

השחקנית והזמרת זנדאיה תחליף את קט סוסי, שדיבבה את לולה באני בסרט הראשון, כחלק משורה של שינויים שעוברים על הדמות כדי להתאימה לימינו

זנדאיה

רק לפני כמה ימים בודדים פורסם הטריילר לסרט ספייס ג'אם 2 ואנחנו מקבלים עכשיו עוד ידיעה מעניינת: הזמרת והשחקנית זנדאיה (שני סרטי ספיידרמן האחרונים) תדבב את הדמות של לולה באני.

הידיעה הזו מפתיעה במידה מסוימת מאחר והציפייה של המעריצים הייתה שהמדבבת קט סוסי (Kath Soucie), שדיבבה את הדמות בסרט הראשון בשנות ה-90, תגלם שוב את התפקיד.

אין זה השינוי היחיד שעובר על הדמות של לולה באני לקראת סרט ההמשך: בפוסטרים שפורסמו לפני עליית הטריילר ליוטיוב ניתן היה להבחין בשינוי קוסמטי של הדמות בו החזה שלה "הושטח". שינוי זה נבע מהחלטה של הבמאי, מלקולם ד. לי (Malcom D. Lee) והוא מסביר אותה:

"לולה באני הייתה מוחפצת מאוד, כמו שילוב בין בטי בופ לבין ג'סיקה ראביט. היא לא הייתה פוליטקלי קורקט. זה סרט לילדים. [..] זה הרגיש בלתי נחוץ, אבל בזמנו לסרטים מצוירים הייתה היסטוריה ארוכה כזו. זה 2021. חשוב לשקף אותנטיות של דמויות נשיות חזקות".

בדיעבד, אפשר לשער שהרצון ללהק את זנדאיה לתפקיד נבע בין היתר מהרצון של הבמאי להתנתק לחלוטין מהדמות המוחפצת של לולה באני מהסרט הראשון. בכל אופן, מדובר בשחקנית מוכשרת שכבר הוכיחה את עצמה אחרי שקיבלה פרס אמי על חלקה בסדרת הנוער אופוריה. פרטים נוספים לגבי השינויים שעברו על הדמות אפשר לקרוא כאן.

ספייס ג'אם 2, או בשמו המלא ספייס ג'אם: מורשת חדשה, אמור לצאת אל בתי הקולנוע ולהיות זמין למנויי שירות הסטרימינג HBO Max החל מה-16 ביולי 2021. את מקומו של מייקל ג'ורדן יתפוס שחקן הכדורסל ג'יימס לברון.

תגובות

במאמר זה

נגישות