חלל אינסופי (Final Space) לא תמשיך אחרי עונה 3

אולאן רוג'רס הודיע בסרטון אמוציונאלי ביוטיוב כי הסדרה שלו, "חלל אינסופי", בוטלה אחרי עונה 3 ומסביר מדוע זה קרה

חלל אינסופי עונה 3 Final Space

חדשות רעות מאוד עבור כל מעריצי סדרת האנימציה המד”בית חלל אינסופי (במקור Final Space), שהיו רוצים לראות כיצד המסע של גארי גודספיד וחבריו הגיע לסיומו – הסדרה בוטלה בטרם עת אחרי 3 עונות בלבד.

ההודעה על הביטול של חלל אינסופי פורסמה בסרטון אמוציונלי של אולאן רוג’רס (Olan Rogers) – יוצר הסדרה, המדבב של הדמות הראשית ושל מגוון דמויות נוספות בה. מעריצים שיצפו בסרטון עשויים לפרקים להתרגש בעצמם עד כמה הפרויקט נגע לליבו.

לפי מה שאפשר להבין מהסרטון, שמוגדר כפרידה מהסדרה, חלל אינסופי בוטלה אחר עונה 3 לא בהכרח בגלל בעיות של פופולאריות, אלא בגלל שינויים ברשת TBS, שמשדרת את הסדרה. הרשת אוחדה עם חברה אחרת והוחלט על ארגון מחדש, והתוצאה של המהלך הוא ביטול הסדרה.

הנחמה המועטה שאלאן רוג’רס כן הציע למעריצים במסגרת הסרטון המדובר היא הכרזה על שני משחקים תחת שם המותג – המשחק הראשון מיועד לקונסולות ולמחשב והמשחק השני למערכות VR. לא פורסם מידע נוסף על המשחקים האלה מעבר להכרזה על היותם תחת פיתוח.

נכון לכרגע, הסדרה חלל אינסופי זמינה לצפייה בשלמותה עבור מנויי נטפליקס ישראל, כולל עונה 3 שעלתה לאוויר לפני כשבוע.

אפשר רק להחזיק אצבעות שמישהו ירים את הכפפה ויציל את הסדרה מתהום השכחה, בדומה למסע התלאות שעבר על הסדרה ריק ומורטי לפני שהבטיחה מחדש את עתידה עם עונה 5.

תגובות

במאמר זה

נגישות