בליזקון 2021 – כל העדכונים הכי מעניינים מהכנס

בליזקון 2021 היה בלי ספק יום שמח עבור אוהבי דיאבלו, אבל גם כמה מהמשחקים האחרים של בליזארד קיבלו הכרזות מעניינות

בליזקון 2021

כנס בליזקון 2021 שנערך בסוף השבוע האחרון היה אירוע מיוחד, משתי סיבות: הסיבה הראשונה היא שהכנס כולו היה אונליין ושודר בחינם לכל מי שחפץ בכך, והסיבה השניה היא שחברת בליזארד חוגגת השנה יום הולדת 30 והיא בהחלט טרחה לציין את זה. אז מה היה לנו? הנה סיכום של העדכונים המעניינים ביותר.

דיאבלו 2 חוזר לתחייה

בדומה לקלאסיקות קודמות של בליזארד כמו משחקי האסטרטגיה וורקראפט 3 וסטארקראפט הראשון, גם המשחק הפופולרי ביותר של מותג דיאבלו מקבל חידוש עם גרפיקה מודרנית. לחידוש קוראים Diablo II: Resurrected, והוא כולל בתוכו את התוכן של המשחק המקורי וחבילת ההרחבה Lord of Destruction. חובבי הנוסטלגיה יוכלו להדליק ולכבות את החידוש הגרפי במקרה ויתחשק להם לחזור אחורה בזמן.

הגנבת שגונבת את ההצגה

אין ספק כי בליזקון 2021 היה יום נהדר עבור אוהבי דיאבלו מאחר והם קיבלו שתי הכרזות מרכזיות במהלך הכנס. ההכרזה השניה עסקה בדמות הגנבת, שלא ראינו אותה מאז המשחק הראשון אבל היא עתידה להצטרף לדיאבלו 2 בתור אחת מהדמויות איתן אפשר לשחק. רק אל תעצבנו אותה או שתאבדו אוזן.

Forged in the Barrens

חבילת ההרחבה החדשה של משחק הקלפים המצליח Hearthstone הוכרזה והיא הולכת לחדש הרבה. להלן התקציר:

  • מילת מפתח חדשה – Frenzy – אפקט שיופעל על מיניונים ששורדים נזק בפעם הראשונה.
  • מכניקה חדשה: קסמים יחולקו לקטגוריות שונות וקלפים עתידיים יוכלו להשפיע עליהם.
  • מצב משחק חדש: Mercenaries, בו השחקן בוחר 3 דמויות ומפתח אותן בדומה למשחקי תפקידים.
  • סט חדש של קלפים בשם Core Set.

יוצאים למסע הצלב בפעם השניה

אמנם זה היה צפוי כבר מזמן, אבל עכשיו שחקני הגרסה הקלאסית של World of Warcraft קיבלו אישור רשמי לכך שחבילת ההרחבה Burning Crusade נמצאת בדרכה אלינו. השחקנים יוכלו לבחור האם להמשיך עם הדמויות שלהם אל התוכן החדש, להישאר בגרסה הקלאסית או לרקוד בשתי חתונות תמורת תשלום כדי לשכפל את הדמות. גרסת הבטא אמורה להתחיל לרוץ בעתיד הקרוב.

רוצים לצפות בכנס בשלמותו? אין בעיה, לחצו על כפתור ה-Play למטה ופנו לעצמכם בערך 4 שעות מהלו"ז.

תגובות

במאמר זה

נגישות