סוניק 2 הסרט מקבל לוגו ותאריך יציאה, צפו בטיזר

הטיזר הראשון של סוניק 2 הסרט אמנם באורך של 10 שניות בלבד, אבל בזמן הקצר הזה הוא חושף את תאריך היציאה של סרט ההמשך

סוניק 2 הסרט

החזרה של הקיפוד הכחול והמפורסם אל אולמות הקולנוע, או אולי לסטרימינג הביתי עם המצב הנוכחי ימשך, לא אמורה להפתיע אף אחד אם צפיתם בסצינה של הכתוביות. אבל עכשיו אנחנו מקבלים קצת פרטים על סוניק 2 הסרט.

הדבר הראשון שאנו רואים בטיזר הממש-קצרצר (10 שניות) הוא הלוגו של סוניק 2 הסרט. פרט המידע הנוסף שאנו מקבלים הוא תאריך יציאת הסרט לאקרנים, שנכון לרגע כתיבת שורות אלה עומד על ה-8 באפריל 2022. ברקע של כל זה מתנגנת מוזיקת הנושא של הסרט.

סוניק הסרט הראשון יצא לאקרנים בפברואר 2020, רגע לפני שתעשיית הקולנוע נכנסה לשיתוק מתמשך בגלל הקורונה. הוא מספר על הבריחה של סוניק הקיפוד אל כדור הארץ שלנו במטרה להתחבא מבעלי אינטרסים שרוצים את כוחו. בן שוורץ מדבב את סוניק וג’ים קארי מגלם את המדען הגאון והנוירוטי דוקטור אגמן, שרודף אחרי הקיפוד. ככל הידוע לנו, שניהם יחזרו לגלם את התפקידים שלהם בסרט ההמשך.

מבחינה מסחרית, סוניק הסרט היה אחד מהסרטים המצליחים ביותר בארצות הברית עם הכנסות בגובה של כמעט 149 מיליון דולר לשנת 2020. בנוסף, הנתון הזה מציב אותו מעל הבלש פיקאצ’ו בקטגוריית הסרטים המבוססים על משחקי מחשב אחרי שהכניס רק 144 מיליון דולר. סך הכל הסרט הכניס כ-319 מיליון דולר בקופות מרחבי העולם. הנתונים מגיעים מהאתר Box Office Mojo.

לקריאת הביקורת שלנו על הסרט הראשון של סוניק לחצו כאן.

תגובות

במאמר זה

נגישות