למקרה שפספסתם: הטריילרים הכי שווים של סופרבול 2021

פאלקון וחייל החורף של מארוול, ראיה והדרקון האחרון של דיסני וסרט אימה מטריד חדש של שאמלאן - צפו בטריילרים ששודרו בסופרבול 2021

הסופרבול הוא ערב גדול לא רק עבור מעריצי ליגת הפוטבול האמריקאית – הפסקת הפרסומות הידועה שלה היא בגדר אירוע בפני עצמו שמושך אליו סקרנים רבים, בזכות הטריילרים שמשודרים בה לראשונה. אמנם השנה יש פחות "שלל" לעומת אשתקד לאור המצב וההשלכות שלו על תעשיית הקולנוע, אבל הנה הטריילרים הכי שווים ששודרו במהלך הפסקת הפרסומות של סופרבול 2021.

פאלקון וחייל החורף

אמנם במהלך הפסקת הפרסומות עצמה של סופרבול 2021 שודר טיזר של 30 שניות בלבד, אבל העדפנו להביא לכם את הקטע המלא בן שתי דקות שעלה ליוטיוב מיד לאחר מכן. במהלך שתי הדקות הללו אנו רואים את מערכת היחסים הבלתי מתפקדת בין פאלקון לבין חייל החורף. עד כדי כך היחסים ביניהם על הפנים עד ששניהם הולכים, סביר להניח בעל כורחם, למעין ייעוץ זוגי. הסדרה תהיה זמינה בשירות הסטרימינג דיסני פלוס החל מה-19 במרץ.

ראיה והדרקון האחרון

הטיזר החדש של ראיה והדרקון האחרון, הסרט הגדול הבא של דיסני, מציג כמה קטעים חדשים ומדבר על הרצון של הדמות הראשית לאחד מחדש את האנושות המופלגת. יגיע לדיסני פלוס ב-5 במרץ.

F9

אם עדיין יש אנשים שם בחוץ שהמותג "מהיר ועצבני" גורם ללב שלהם להעלות הילוך, הטריילר הבא הוא בשבילכם – הסרט התשיעי בסדרה, שנקרא בפשטות F9.

Old

הבמאי מ. נייט שאמלאן, שההצלחה של הסרטים שלו היא רנדומלית כמעט כמו הטלת מטבע, חוזר בסרט אימה על-טבעי חדש בשם Old, או זקן בתרגום חופשי לעברית. בסרט החדש משפחה עם ילדים מגיעה לחוף נטוש כדי לבלות קצת בחיק הטבע, אבל מתברר שמי שנמצאים בו מתחיל להזדקן בקצב מואץ. וסביר להניח שזה לא הדבר המוזר היחיד שיקרה שם. צפוי להגיע לבתי הקולנוע מתישהו בקיץ הקרוב.

קלריס

אוהבי סרטי האימה שצפו בזמנו בשתיקת הכבשים עשויים להיות או מופתעים או לחטוף עצבים מהטריילר של קלריס, סדרת המשך על סוכנת ה-FBI שמתאר את המשך דרכה לאחר הסרט. הוא לא מציג הרבה מעבר לשחזור של טראומת הילדות שמלווה את הדמות הראשית עוד מימי הסרט, אז אפשר רק להמתין ולהחזיק אצבעות שהתוצאה תהיה מעניינת. את קלריס מגלמת השחקנית רבקה ברידס (Rebecca Breeds) והסדרה תעלה ב-CBS ב-11 בפברואר.

תגובות

במאמר זה

נגישות