החולצה שהתחפשה, או איך לאלתר תחפושת לפורים

פורים נמצא באופק ועדיין אין לכם למה להתחפש? אין בעיה - הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לאלתר תחפושת לפורים עם בסך הכל חולצת טי-שירט

חג פורים יגיע עוד שבועיים בערך. יש כאלה שהזמינו את התחפושת שלהם חודשיים מראש באמזון, חלקכם אולי אפילו קוספליירים הארדקור שתפרו תחפושת מאפס, אבל מה יעשו כל אלה שעדיין אין להם תחפושת בכלל? אל תדאגו – במדריך הזה מרוכזים כמה טריקים ושיטות איך לאלתר תחפושת עם חולצת טי-שירט פשוטה שיש בכל בית.

זו לא חולצה, זו מסיכת נינג'ה

אין ספק שיש משהו נורא מגניב בנינג'ות, ובפורים יש לכם הזדמנות להיות אחת. הבחור בסרטון הבא מדגים כיצד אפשר לקחת כל חולצה פשוטה שיש לכם בארון ובעזרת קשר אחד פשוט בשרוול להפוך אותה למסיכת נינג'ה. תוסיפו לזה קטאנה או שוריקן מפלסטיק שאפשר לקנות בכל חנות צעצועים ויש לכם תחפושת מוכנה.

סופרגירל / סופרמן

הדפיסו חולצת טי-שירט עם הלוגו של סופרמן, בין אם בבית ובין אם בחנות. לבשו מעליה חולצה מכופתרת ושימו על אפכם משקפיים. אולי במבט ראשון יחשבו שהתחפשתם לחנון ממושקף, אבל ברגע האמת כשיהיה צריך להציל את המסיבה אתם כבר תדעו מה לעשות.

חוזרים לימי הביניים

יש משהו מאוד קורץ בתקופה של ימי הביניים, אולי בגלל כל סיפורי הפנטזיה שהולבשו עליה במרוצת השנים. כדי ליצור את התחפושת הזו תצטרכו מספריים, שרוכים, חגורה וחולצה שאפשר להקריב. הסרטון הזה מדגים איך אפשר תוך כמה דקות להפוך כל חולצה לבגד שמתאים לתקופה הזו. יש גם גרסה לנשים עם שמלה.

זאוס יהיה גאה בכם

תקופת זמן נוספת שיש לה לא מעט סקס אפיל היא של יוון העתיקה. רוצים להרגיש כמו תושבי אתונה? אין בעיה – הפעם לא צריכים חולצה אלא רק זוג סנדלים ולקשור סדין לבן על פי ההוראות שבסרטון כדי לאלתר חולצת טוגה. הבנות שבינינו יכולות להוסיף סרט זהוב סביב השיער כדי ללטש את הלוק ולגרום לאפרודיטה לקנא.

או שאפשר להתעצל

לא בראש שלכם אפילו לאלתר תחפושת לפורים אבל רוצים בכל זאת לצאת ידי חובה בעיני כולם? אין בעיה – קחו חולצה, הדפיסו עליה כיתוב משעשע בסגנון Error: Costume not found או כל ניסוח אחר שאהבתם וסיימנו. אם להתעצל – אז לפחות בסגנון.

תגובות

במאמר זה

נגישות