אלה הם הזוכים בפרסי האנימה 2020 של קראנצ'ירול

סדרת האנימה Demon Slayer הייתה המצטיינת של הערב עם שלושה פרסים, אך סדרות נוספות שבלטו ורשמו הישגים הן Mob Psycho II ו-The Promised Neverland

Demon Slayer

כמו בכל שנה גם הפעם נערך טקס פרסי האנימה של שירות הסטרימינג קראנצ'ירול. מי זכה בפרסים ומי חזר הביתה בידיים ריקות?

נתחיל עם הקטגוריה שהכי מעניינת את כולנו – סדרת האנימה של השנה. בפרס זה זכתה הסדרה Demon Slayer של סטודיו ufotable (יוצרי המותג Fate על סדרותיו השונות). בנוסף, היא קיבלה את הפרס בקטגוריית הדמות הגברית האהובה ביותר ("Best Boy") בזכות הפרוטגוניסט שלה ואת פרס סצינת הקרב המצטיינת.

אמנם Demon Slayer הביסה בדרך אל פרס אנימת השנה סדרות ראויות אחרות כמו The Promised Neverland ו-Mob Psycho II, אבל שתי הסדרות הללו כן רשמו הישגים בתחומים אחרים: Mob Psycho II יצאה מהטקס עם הפרס בקטגוריית האנימציה הטובה ביותר וקטע הפתיחה הטוב ביותר; The Promised Neverland זכתה בפרס האנטגוניסט הטוב ביותר בזכות דמותה של איזבלה ובפרס סדרת הפנטזיה הטובה ביותר.

העונה השלישית של Attack on Titan קיבלה את הפרס על הבימוי הטוב ביותר, אבל אין זו הסיבה היחידה של סטודיו Wit לחגוג: גם הסדרה Vinland Saga קיבלה באותו ערב את הפרס בקטגוריית סדרת הדרמה.

סדרה אחרת שקטפה כמה פרסים באותו ערב הייתה The Rising of the Shield Hero, שזכתה בפרס הדמות הנשית האהובה ביותר ("Best Girl") בזכות Raphtalia ופרס הדיבוב המצטיין באנגלית למדבב בילי קמץ על ביצועיו בתור הפרוטגוניסט של הסדרה.

את רשימת המועמדים והזוכים של כל קטגוריה ניתן למצוא באתר הרשמי של התחרות, או לחילופין לצפות בסרטון המנצחים של פרסי קראנצ'ירול המצורף כאן למטה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות