דברים מוזרים עונה 4 בטיזר שמתייחס לגורלו של הופר

הטיזר החדש של דברים מוזרים עונה 4 מספק תשובה לאחת השאלות הגדולות שנותרו לצופים בתום העונה השלישית. שימו לב - ספויילרים לפניכם!

דברים מוזרים עונה 4

נטפליקס פרסמה בסופ"ש האחרון טיזר חדש של דברים מוזרים עונה 4, שעונה על אחת השאלות הפתוחות שנשארו בתום העונה הקודמת – מה עלה בגורלו של הופר אחרי הפרק האחרון?

מכאן והלאה יהיו ספויילרים לעונה השלישית והרביעית, אז המשך הקריאה הוא על אחריותכם!

הטיזר, שאורכו 50 שניות ונקרא "מרוסיה באהבה", מציג אזור מושלג בברית המועצות ואנשים (או אסירים?) שעובדים על בניית מסילת רכבת תחת עינם הפקוחה של חיילים חמושים. בשניות האחרונות של הטיזר רואים שאחד מהעובדים הללו הוא הופר, אבל מגולח ראש. טיזר זה מספק תשובה לאחת השאלות הגדולות ביותר מהעונה הקודמת עוד לפני שהסדרה חזרה לאוויר.

רק נזכיר כי הספקולציות סביב הופר עלו בעקבות הסצינה במהלך הקרדיטים של הפרק האחרון, שחשפה בפני הצופים שתי עובדות מעניינות – הראשונה היא שהרוסים מחזיקים בדמוגורגון משלהם והשניה היא שיש ברשותם אסיר אמריקאי. זהות האסיר האמריקאי לא הייתה ידועה נכון לאותו זמן, אבל הניחוש היה שמדובר בהופר מאחר ומעולם לא ראינו את גופתו אחרי שהמעבדה הרוסית בהוקינס הושמדה.

עוד לפני הטיזר הנוכחי פורסמו ידיעות לפיהן העלילה של דברים מוזרים עונה 4 תיקח את הצופים אל מחוץ לגבולות העיירה הוקינס ועכשיו אנו יודעים על מקום אחד שיהווה ציר מרכזי בסיפור – ברית המועצות. גם סביר להניח שנראה איפה ג'ויס ומשפחתה יחד עם אילבן בחרו להשתקע אחרי שנאלצו לעזוב את העיירה הוקינס. מאט דאפר, אחד משני האחים שיצרו את הסדרה, צוטט בנושא ש"הסדרה הולכת להיפתח יותר, לא בהכרח במונחים של אפקטים או היקף אלא במונחים של לאפשר קווי עלילה באיזורים שמחוץ להוקינס".

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך להעלאת העונה החדשה של דברים מוזרים בנטפליקס, אבל הערכות מספרות שהכיוון הכללי הוא תחילת 2021.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות