אלאדין יקבל סרט המשך לייב אקשן, אך האם הוא יצמד למקור?

המפיקים שואפים ללהק שוב את שלושת השחקנים הראשיים של הסרט הראשון, אך זה תלוי בשאלה האם התסריט יצמד לסרטי האנימציה או ינסה כיוון מקורי

אלאדין

גרסת הלייב אקשן המצליחה של אלאדין תקבל בעתיד סרט המשך, כך לפי ידיעה בלעדית שפורסמה אמש באתר Variety.

הידיעה מוסיפה כי הפרויקט נמצא בשלבים מוקדמים מאוד ושהתחילו לעבוד עליו לפני שישה חודשים. כמו כן, המפיקים מקווים ללהק מחדש את שלושת השחקנים המרכזיים שהופיעו בסרט הראשון, וויל סמית’, מנה מסעוד ונעמי סקוט, אך ההצעות לליהוק יישלחו לשחקנים הללו רק אחרי שהתסריט יהיה מוכן סופית. התסריטאים שנבחרו לפרויקט הם אנדריאה ברלוף וג’ון גטניס (פלדה אמיתית וקונג: אי הגולגולת).

וכאן מתחילים להיכנס לתמונה סימני השאלה המעניינים באמת – תוכן התסריט. בנקודה זו לא ברור האם סרט ההמשך יעקוב אחרי העלילה של סרטי האנימציה הקלאסיים כמו שובו של ג’אפר או ינסה לעשות משהו אחר. הסיבה לכך היא שבניגוד לסרט האנימציה המקורי בו ג’יני קיבל את חירותו, בגרסת הלייב אקשן הוא על הדרך גם איבד את כוחותיו. לכן התיאוריה היא שאו שג’יני יקבל איכשהו את כוחותיו בחזרה או שהתסריט ילך לכיוון שונה לחלוטין. דיווח באתר Screen Rant תומך בתאוריית הכיוון המקורי וטוען שהקודקודים של דיסני שמעו הצעה מסוג זה ואישרו אותה. עולם חדש, תרתי משמע.

גרסת הלייב אקשן של אלאדין הייתה אחד הלהיטים הגדולים של דיסני בשנה שעברה וחצה את קו מיליארד הדולר בקופות. בזכות ההישג המדובר הוא נכנס לרשימה קצרה של אדפטציות מסוג זה, שכוללת את היפה והחיה ומלך האריות.

תגובות

במאמר זה

נגישות