הארלי קווין וציפורי הטרף אינו מצליח לטרוף את הקופות

עושה רושם כי אפילו סרט הסולו של הארלי קווין אינו יכול להציל את היקום הקולנועי של DC, שלצער כולנו מוסיף עוד שם לרשימת הכשלונות שלו

הארלי קווין וציפורי הטרף

אמנם אף אחד לא ציפה שהסרט הארלי קווין וציפורי הטרף יהפוך ללהיט, אבל מצד שני האולפן בטח לא ציפה שהוא יהיה כישלון קופתי. על פי הדיווחים, בסוף השבוע הראשון להקרנתו הכניס הסרט 33.2 מיליון דולר בלבד בארה"ב, זאת על אף שציפיות האולפן נעו סביב ה-45 מיליון דולר.

הערכה אחרת מציינת כי עלות ההפקה של הארלי קווין וציפורי הטרף נעה בסביבות ה-82 עד 100 מיליון דולר אחרי תהליך פוסט הפקה של הוספת CGI, מה שאומר שהסרט נכון לרגע כתיבת שורות אלה נמצא בהפסד. מאחר ובדרך כלל הקרנות הבכורה של סוף השבוע הראשון הן נקודת השיא של ההכנסות לסרט הוליוודי, קשה לדמיין איך אפשר להציל את המצב.

אז מה השתבש? על אף שחלק משמעותי מהמבקרים אהבו אותו, אפשר למצוא לצידם גם לא מעט ביקורות מעורבות. להלן כמה ציטוטים נבחרים:

Screen Crush, ציון 60: "אם יחידת המתאבדים הרגיש כמו ניסיון מכוון של וורנר ברוס לשכפל את הכיף של שומרי הגלקסיה, ציפורי טרף הוא ניסיון ליצור דדפול ל-DC".

Slant, ציון 50: "ציפורי טרף מרגיש לפעמים פחות כמו סיפור בפני עצמו ויותר כמו טריילר למה שעתיד לבוא".

CNN, ציון 45: "ביחידת המתאבדים הארלי קווין של מרגו רובי הייתה החלק הטוב ביותר של סרט רע. זה נכון שוב בציפורי הטרף".

Slate, ציון 40: "ציפורי טרף לעתים קרובות מרגיש עצלני ומסתפק בהישגים בינוניים: סצינות קרב שאינן בהכרח מרגשות אלא לפחות מבויימות בצורה קוהרנטית, והתזמון הקומי של רובי שלרוב חד יותר מהשורה שהיא צריכה להגיד".

תגובות

במאמר זה

נגישות