דברים מוזרים עונה 4: העלילה תתרחש לא רק בהוקינס

האחים מאט ורוס דאפר התראיינו בנוגע למה שצפוי לקרות במהלך "דברים מוזרים" עונה 4 וחשפו את עניין פיצול העלילה לאיזורים גיאוגרפיים שונים. זהירות - ספויילרים!

דברים מוזרים עונה 3

רק לאחרונה יצאה העונה השלישית של הסדרה דברים מוזרים בנטפליקס וכבר אנחנו שומעים דיבורים ראשונים על העונה הבאה. פרט המידע הראשון שלמדנו עליה, על פי ראיון שנערך עם האחים דאפר, הוא שעלילת דברים מוזרים עונה 4 תתרחש, לפחות חלקית, מחוץ לגבולות העיירה האמריקאית השלווה הוקינס.

המשך הידיעה מכיל ספויילרים לסוף העונה השלישית! אז אם עוד לא סיימתם לצפות בה – הפסיקו לקרוא וחזרו לכאן לאחר מכן.

https://youtu.be/XcnHOQ-cHa0

שבוע שעבר התראיינו האחים מאט ורוס דאפר, היוצרים של סדרת דברים מוזרים, לאתר Entertainment Weekly ושיתפו את הפרט המעניין הזה לגבי העונה הבאה, לפיו יהיו קווי עלילה מקבילים שיתרחשו מחוץ להוקינס. הנה מה שהיה למאט דאפר להגיד בעניין:

"אני חושב שהדבר הגדול ביותר שיקרה בדברים מוזרים עונה 4 הוא שהסדרה הולכת להיפתח יותר, לא בהכרח במונחים של אפקטים או היקף אלא במונחים של לאפשר קווי עלילה באיזורים שמחוץ להוקינס".

כיצד זה יכול להיות? להזכירכם, בפרק האחרון של העונה השלישית ג'ויס ומשפחתה עזבו את הוקינס יחד עם אילבן, ש"התייתמה" מצ'יף הופר. בנוסף, הסצינה במהלך הקרדיטים חשפה בפני הצופים שתי עובדות מעניינות – הראשונה היא שהרוסים מחזיקים בדמוגורגון והשניה היא שיש ברשותם אסיר אמריקאי. ישנה תיאוריה של מעריצים שהופר שרד את הפיצוץ במעבדה התת-קרקעית ונתפס על ידם, מה שנותן סיכוי שנראה אותו שוב על המסך.

במהלך הראיון האחים נשאלו האם הם מתכוונים לרוסיה, ענה רוס דאפר שבהנחה שיש אישור עבור דברים מוזרים עונה 4, ברור מאליו שהאסיר האמריקאי והדמוגורגון יהוו חלק עצום מהעלילה.

האחים דאפר לא פירטו מעבר לדברים אלה והסבירו את החלטתם משתי סיבות: הראשונה היא שנטפליקס עוד לא הודיעה באופן רשמי האם תהיה עונה רביעית, והשניה היא שהם אינם רוצים לצאת עכשיו בהכרזות שבעתיד ידחקו אותם לפינה.

תגובות

במאמר זה

נגישות