ג'ף קפלן: שרתי Overwatch יפסיקו משחקים עם צ'יטרים

ג'ף קפלן, שעומד בראש צוות הפיתוח של המשחק Overwatch, הסביר בעדכון המפתחים החודשי שהפסקת המשחקים לא תפגע בשחקנים חפים מפשע אלא ברמאי בלבד

חברת בליזארד עובדת קשה כדי למגר את הצ'יטרים במשחקיה השונים באמצעות מדיניות נוקשה במיוחד נגד רמאות מכל הסוגים, אבל בקרוב היא מתכוונת לקחת את המאמץ הזה צעד קדימה במשחק Overwatch עם פיצ'ר חדש – הפסקה אוטומטית של המשחק במקרה של חשד שאחד השחקנים מרמה, כך לפי הכרזה של ג'ף קפלן.

ג'ף קפלן הודיע על הצעד הזה במסגרת עדכון המפתחים החודשי שמפורסם באופן קבוע בערוץ היוטיוב הרשמי של Overwatch וכינה אותו "האבולוציה הבאה" באיתור צ'יטרים.

קפלן הוסיף ואמר כי אף שחקן משני צידי המתרס לא ייפגע מהפסקת המשחק, כלומר הם לא יאבדו דירוג, למעט הצ'יטר עצמו שיאלץ לשאת בהשלכות מעשיו אם הוא אכן רימה. הוא לא פירט כיצד המערכת מחליטה מי חשוד ברמאות או מה יהיו ההשלכות של מי שמנסה לרמות. בכל מקרה, התקווה היא שבסופו של דבר המערכת תוציא לכל הצ'יטרים את החשק להמשיך במעשיהם הנלוזים מאחר והם לא יוכלו לשחק משחק אחד ברצף כמו שצריך.

בנוסף, במסגרת העדכון החודשי דיבר ג'ף קפלן על חזרת האירוע השנתי של משחקי הקיץ ב-Overwatch, שיתפרס על פני 3 שבועות ויכלול אתגר לפתיחת סקין נדיר חדש. כמו כן, הוא זרק משפט על כך שצוות הפיתוח עובד בימים אלה על הגיבור ה-31 של המשחק, אבל זה יקח זמן כי הם צריכים עוד זמן ללטש אותו, או "שיהיה מדהים" אם נשתמש במילותיו שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות