ריק ומורטי עונה 4 – צפו בתמונות חדשות מהעונה

אחת התמונות החדשות שפורסמו מתוך ריק ומורטי עונה 4, שתעלה לאוויר בנובמבר, מציגה את ריק השתיין והציני ברגע נדיר של אושר ושלווה

אמנם ריק ומורטי עונה 4 נמצאת במרחק של כמה חודשים בלבד מאיתנו, אבל רבים מהצופים משתוקקים לכל בדל מידע על העונה החדשה. אמש פורסמו שתי תמונות חדשות מהעונה מטעם Adult Swim, רצועת האנימציה למבוגרים בלבד בה הסדרה משודרת.

Courtesy of Adult Swim
ריק ומורטי עונה 4
Courtesy of Adult Swim

אמנם אי אפשר להסיק שום דבר דרמטי משתי התמונות המצורפות לעיל, אך מהתמונה ניתן ללמוד שריק מסתבך עם קבוצה של תנינים סייבורגים ובתמונה השניה ריק מוצא רגע של שלווה ואושר בטבע חייזרי פסטורלי על רקע השקיעה, דבר נדיר בשביל אדם כה קר לב וציני באופיו. מצד שני, מורטי נעדר מהתמונות הללו לחלוטין וכל מה שנותר לנו הוא לנחש לאן הנכד האימפוטנט שלו נעלם.

אפשר לצפות לפרסום של מידע נוסף על העונה החדשה בימים הבאים מאחר והיוצרים אמורים להתארח בכנס קומיק-קון סאן דייגו 2019 שיערך בסוף השבוע הקרוב. במינימום נזכה לראות עוד כמה פריימים חדשים, אבל בואו נחזיק אצבעות שנקבל טריילר טוב או לפחות קטע וידאו מספק מתוך אחד הפרקים.

ריק ומורטי עונה 4 תהיה זמינה ב-Adult Swim החל מחודש נובמבר הקרוב, אחרי שהעיכובים והדיווחים הסותרים לגבי המשך הסדרה עוררו סערה של המעריצים ברחבי הרשת. הסיבה לכך הייתה שהיה נדמה תחילה שהסדרה נמצאת בסכנת ביטול בגלל מבוי סתום במשא ומתן שהתנהל בין שני הצדדים, אך בסופו של דבר הכל הסתדר.

תגובות

במאמר זה

נגישות