סמנו ביומנים: ריק ומורטי עונה 4 תגיע בחודש נובמבר הקרוב

ההכרזה המשמחת על ריק ומורטי עונה 4 באה לידי ביטוי בסרטון ובפוסטר שפורסמו בחשבון הטוויטר הרשמי של רצועת השידור Adult Swim, ותגובות המעריצים בהתאם

ריק ומורטי עונה 5

אחרי כל כך הרבה ריבים ממושכים בהנהלה ודיווחים סותרים, סוף-סוף המעריצים מקבלים את ההכרזה שציפו לה – ריק ומורטי עונה 4 תגיע אל המסך הקטן בנובמבר 2019.

ההכרזה על תאריך היציאה של ריק ומורטי עונה 4 נעשתה בסרטון וידאו קצר שפורסם בחשבון הטוויטר הרשמי של Adult Swim, רצועת האנימציה למבוגרים בה הסדרה משודרת. בסרטון רואים את ריק ומורטי מתווכחים ביניהם מי יעביר את ההכרזה.

במקביל פורסם באותו חשבון טוויטר גם פוסטר של העונה החדשה. שימו לב שבשני המקרים ההכרזה איננה מתחייבת לתאריך ספציפי של שידור הפרק הראשון.


תגובות המעריצים להכרזה המשמחת על ריק ומורטי עונה 4 לא איחרו לבוא, וחלקן אפילו היו משעשעות.

לאורך השנה האחרונה הרשת סערה בעקבות מה שהיה נראה תחילה כמו ביטול של הסדרה אחרי התבטאויות מסוימות של דן הרמון, יוצר ריק ומורטי, בחשבון הטוויטר שלו. מאותם ציוצים נוצר הרושם כי העבודה על העונה הרביעית אפילו לא החלה כי Cartoon Network, ערוץ האנימציה האמריקאי המפורסם שרצועת השידור Aduit Swim שייכת לו, מסרבת להזמינה והמשא ומתן בין הצדדים נקלע למבוי סתום. כמובן שהדבר גרם למעריצים לאבד את העשתונות.

תגובות

במאמר זה

נגישות