הוכרז סרט המשך של "מותק הילדים התכווצו" עם ג'וש גאד

ג'וש גאד יגלם את ניק סלזינסקי, הבן של המדען החביב והשלומיאל מסרטי "מותק הילדים התכווצו" המקוריים שיצאו לקולנוע בשנות השמונים

מותק הילדים התכווצו

עושה רושם שהטרנד האחרון של הוליווד, לקחת כל פיסת נוסטלגיה משנות השמונים והתשעים ולנסות להפיח בה חיים מחדש, אינו הולך לשום מקום – הפעם מגיע תורו של הסרט מותק הילדים התכווצו, שדיסני הכריזה על הפקת סרט המשך של המותג.

על פי דיווח של Slashfilm, השחקן ג'וש גאד, שכיכב לא מזמן על המסך הגדול בתור לה-פו בגרסת הלייב אקשן של היפה והחיה, יגלם בסרט ההמשך את ניק סלזינסקי, בנו של המדען החביב והשלומיאל ויין סלזינסקי משני הסרטים הראשונים מסוף שנות השמונים ותחילת התשעים. הסרט החדש, שנקרא בקצרה Shrunk (התכווצו), מתמקד בניק בבגרותו 30 שנה לאחר אירועי הסרטים הקודמים.

למי שצעיר מדי או פשוט אינו מכיר במה מדובר, מותק הילדים התכווצו הוא סרט קומי לכל המשפחה: המדען ויין סלזינסקי, שגולם בזמנו על ידי השחקן ריק מורניס, בונה מכונה מופלאה שיכולה לכווץ כל דבר. בעקבות תאונה הילדים של המדען וילדי השכנים מתכווצים לגודל של נמלים וצריכים למצוא דרך לתקשר עם המבוגרים כדי לחזור לגודלם הטבעי. בסרט ההמשך, שנקרא מותק הילד התנפח, ויין סלזינסקי גורם בטעות לבנו הפעוט להתנפח לגודל של בניין ועליו לעצור אותו לפני שיזרע הרס ברחבי העיר.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע לנו על ליהוקים נוספים או על מינוי של במאי שיהיה אחראי על הפרויקט, אבל בדיסני הדגישו כי הם מחפשים מישהו "בעל חיבה למקור" כדי להביא את המותג שוב אל המסך הגדול. לא ברור אם הם מנסים ככה לתפוס את תשומת ליבו של אדם ספציפי, אולי של במאי הסרט המקורי ג'ו ג'ונסטון (שברזומה שלו תוכלו למצוא את קפטן אמריקה וג'ומנג'י המקורי כבמאי ואת הטרילוגיה המקורית של מלחמת הכוכבים בתפקיד אמן אפקטים), אבל נעדכן ברגע שיתפרסמו פרטים חדשים בנושא.

 

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות