צפו: ארבע סצינות של היפה והחיה שנפלו בעריכה

אחת מהסצינות עונה על השאלה הבוערת שהעסיקה אותנו עוד מימי היפה והחיה המקורי משנות התשעים: האם קיים משרת חסר מזל שהפך לאסלה?

אם אהבתם את עיבוד הלייב אקשן של היפה והחיה ואתם מתגעגעים לאמה ווטסון או ללוק אוונס, יש לנו פינוק קטן עבורכם בדמות סצינות מהסרט שנשארו על שולחן העריכה.

מדובר בארבע סצינות שונות: הראשונה נותנת קצת יותר זמן מסך לאגתה, הקבצנית של העיירה, ומתארת את טיב היחסים שלה עם בל.

הסצינה השניה מספרת קצת יותר בהרחבה על ההתערבות של גסטון באירוע בו תושבי העיירה התעמרו בבל רק בגלל שהיא, חזיז ורעם, ניסתה ללמד ילדה לקרוא.

שתי הסצינות הנותרות מתמקדות בפלישה של תושבי העיירה אל הטירה של החיה, כאשר אחת מהן מתייחסת לשאלה שהעסיקה אותנו עוד מימי סרט האנימציה המקורי משנות התשעים: האם במסגרת הקללה שהפכה את כל יושבי הטירה לחפצים, קיים משרת חסר מזל שהפך לאסלה? ללה-פו התשובות.

ולסיום, שלוש הבחורות שהיו רוצות לעשות שמות בגסטון במיטה מקבלות את מה שמגיע להן.

כל הסצינות שמתוארות לעיל פורסמו ביוטיוב ובטוויטר במסגרת קמפיין השיווק של היפה והחיה שיוצא מחר, השישי ביוני, בגרסת DVD. לא נאמר האם אלה כל הסצינות המחוקות שצורפו כבונוס לדיסק, אך נעדכן במקרה וניתקל בחומר נוסף.

אם לשפוט לפי הביצועים של הסרט בקולנוע, דיסני יכולה לצפות לנתוני מכירות גבוהים גם מהדיסק. בחודש אפריל האחרון חצה היפה והחיה את קו מיליארד הדולר בקופות, מה שהפך אותו לסרט ה-14 של דיסני שהצליח להגיע להישג זה. עד היום רק 29 סרטים הצליחו לחצות את קו מיליארד הדולר, ומאחר ודיסני מחזיקה בכמעט חצי מהם כנראה שהם יודעים מה הם עושים. יהיה מעניין לראות האם דיסני תצליח לשחזר את ההצלחה בעתיד עם סרטי הלייב אקשן של מולאן ואלדין, שנמצאים בתהליכי הפקה.

אגב, את הביקורת שלנו על היפה והחיה כבר קראתם?

תגובות

במאמר זה

נגישות