מליפיסנט 2 מקבל טיזר-טריילר ותאריך יציאה לאקרנים

אנג'לינה ג'ולי מחדדת את הקרניים לקראת מליפיסנט 2, שמספר על האירועים שהפכו את הדמות למכשפה המרושעת שאנו מכירים מהסיפור הקלאסי

מליפיסנט 2

אנג'לינה ג'ולי, השחקנית המפורסמת שאפשר להגיד שבזכותה התחיל כל טרנד סרטי הלייב-אקשן של דיסני, חוזרת בטיזר-טריילר של סרט ההמשך מליפיסנט 2.

שמו המלא של סרט ההמשך באנגלית הוא Maleficent: Mistress of Evil, או בתרגום חופשי לעברית מליפיסנט: גבירת הרוע. הוא עתיד להגיע אל עולמות הקולנוע ברחבי העולם ב-18 באוקטובר 2019.

מליפיסנט 2 יפרט על האירועים שהפכו את הדמות של אנג'לינה ג'ולי למכשפה המרושעת שאנו מכירים מסיפור הילדים הקלאסי של דיסני. הטיזר-טריילר מציג בפנינו את הסצינה בה המכשפה מאיימת להטיל קללה על הממלכה, כמו כן את הקרב בתוך ומסביב לארמון.

השחקנית אל פנינג תחזור אל תפקידה בתור הנסיכה אורורה. שמות בולטים נוספים שניתן למצוא על הסט הם מישל פייפר (אבק כוכביםאנטמן והצרעה) בתפקיד המלכה אינגריט, סם ריילי (גאווה ודעה קדומה וזומבים) בתפקיד דיאבל ואימלדה סטונטון (דולורס אמברידג' מהארי פוטר ואוצרות המוות) בתפקיד ארכובית. כמו כן משתתפים בסרט גם השחקנים האריס דיקינסון, ג'ונו טמפל (עלייתו של האביר האפל), אד סקריין, צ'יווטל אגיופור (דוקטור סטריינג'), רוברט לינדזי, ג'ן מורי ודייוויד גיאסי.

מליפיסנט 2

כאמור, תאריך יציאת הסרט אל בתי הקולנוע נכון לכרגע עומד על ה-18 באוקטובר השנה. אם לא יחולו שינויים כלשהם בלוחות הזמנים, הוא יצטרך להתחרות על הזמן והכיס של הצופים מול סרט ההמשך המצופה של זומבילנד, שנקרא באנגלית Zombieland: Double Tap ועתיד לצאת בדיוק באותו זמן.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות