בעקבות המהומות בטוויטר: מה באמת קורה עם ריק ומורטי עונה 4?

יוצר סדרת האנימציה "ריק ומורטי", דן הרמון, יצר סערה ברחבי הרשתות החברתיות אחרי שרמז כי היא לא תחודש לעונה רביעית. עכשיו הוא חושף מה מעכב את התהליך

לפני כמה ימים החלה מהומה גדולה בטוויטר בעקבות ציוץ של יוצר הסדרה ריק ומורטי, דן הרמון, ממנו ניתן להסיק כי עתיד עונה 4 לוט בערפל במקרה הטוב או לא תצא כלל לדרך במקרה הרע.

בציוץ תגובה לקריאה של מעריץ עצבני "תפסיק לבזבז זמן ותסיים את העונה הבאה של ריק ומורטי, אלכוהוליסט עצלן", כתב דן הרמון ש"זה יהיה מאתגר, במיוחד עם בעיית אלכוהוליזם, לכתוב סדרה שלא הוזמנה אפילו על ידי רשת כלשהי".

כמובן שמאותו רגע מעריצי ריק ומורטי איבדו את העשתונות, ולא צריך להתאמץ יותר מדי כדי לאתר את ביטויי הזעם שלהם ברחבי הרשתות החברתיות על מה שאפשר לפרש בתור ביטול פוטנציאלי של הסדרה.

אבל מה באמת קורה עם עונה 4? דן הרמון הסביר מאוחר יותר כי הסיבה לכך שהסדרה עוד לא חודשה היא שהמשא ומתן מול Cartoon Network נקלע לקשיים. הוא לא פירט באילו קשיים מדובר או לאן נושבות הרוחות במקרה זה. בכל אופן, גם אם Cartoon Network תחליט לוותר על ריק ומורטי, סביר להניח כי דן הרמון ימצא לסדרה בית חדש במהרה לאור הפופולריות האדירה שצברה, בעיקר אחרי שידור העונה השלישית.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות