מראה שחורה עונה 5 של נטפליקס בטריילר ראשון

הטריילר של מראה שחורה עונה 5 רומז על הנושאים בהם העונה תעסוק ומציג את השחקנים המרכזיים שמשתתפים בה, אחת מהן היא פום קלמנטיף משומרי הגלקסיה 2

מראה שחורה עונה 5

מראה שחורה עונה 5, ההמשך לאנתולוגיה שמציגה לנו עד כמה העתיד של האנושות הולך להיות קודר בגלל השתלטות הטכנולוגיה על חיינו, מרימה ראש עם טריילר ראשון.

בטריילר ניתן לראות לפחות חלק מהסוגיות להן עונה זו תתייחס, ביניהן סטרימר שמתחרפן ומאיים על הסובבים אותו עם אקדח בשידור חי, גבר נשוי מתמודד עם הפיתויים לבגוד בקלות באשתו דרך אפליקציות דייטינג, נערה שמנסה להיות כוכבת פופ, עוזרות וירטואליות ומשחקי VR. סוף הטריילר מכריז כי העונה החדשה תגיע לנטפליקס ב-5 ביוני.

https://youtu.be/2bVik34nWws

קאסט השחקנים של מראה שחורה עונה 5 כולל הפעם כמה שמות מעניינים כמו טופר גרייס (אהבה, מוות ורובוטים), דאמסון אידריס (החידוש לסדרת איזור הדמדומים שיצא השנה), פום קלמנטיף (מאנטיס בשומרי הגלקסיה ושני סרטי הנוקמים האחרונים), לודי לין (זאק בסרט של פאוור ריינג'רס) והשם המפתיע של העונה – מיילי סיירוס. שחקנים נוספים ברשימה הם עבדול מאנטין השני, אנדרו סקוט ואנגורי רייס. את כל השחקנים שצויינו ניתן לאתר בטריילר.

בניגוד לשתי העונות האחרונות שכללו שישה פרקים, הפעם מראה שחורה עונה 5 תכלול שלושה פרקים בלבד בדומה לשתי העונות הראשונות שלה. בנקודה זו עוד לא ידוע האם הירידה במספר הפרקים תפוצה על ידי הארכת הזמן של כל פרק אינדיבידואלי או שפשוט ניאלץ הפעם להסתפק במועט.

למי שאינו מכיר, הסדרה מראה שחורה היא אונתולוגיה של סיפורים בנושא ההשפעות השליליות של הטכנולוגיה על עתיד האנושות, לפעמים הקרוב ולפעמים הרחוק יותר. כל פרק הוא סיפור שעומד בפני עצמו ושאינו קשור לאחרים, מה שאומר שהצופים יכולים להתחיל לצפות בה מאיזה פרק ועונה שרק ירצו.

כאמור, העונה החדשה של מראה שחורה תהיה זמינה בנטפליקס עוד פחות מחודש בתאריך 5 ביוני, אז אל תשכחו לסמן לעצמכם ביומנים.

תגובות

במאמר זה

נגישות