כמעט מיליון צופים מוחים נגד פרק 5 של משחקי הכס

מעריצים זועמים פתחו עצומה וירטואלית הקוראת ל-HBO לעשות רימייק לפרק המכעיס של "משחקי הכס" וחתמו עליה כבר כמעט מיליון צופים

אמנם זה כלל לא דבר חדש שצופים של משחקי הכס מתחלקים בין אלה שמסופקים מהתוצאה ואלה שפחות, אבל אחרי התגובות החריפות ברשתות החברתיות השונות סביב פרק 5 של עונת הסיום ששודר בשני האחרון, הפעם העניינים עלו מדרגה כאשר נפתחה עצומה וירטואלית שדורשת הפקת רימייק לפרק הבעייתי.

שיתוף הפעולה של הצופים עם העצומה התברר כנרחב באופן מפתיע – נכון לרגע כתיבת שורות אלה חתמו עליה כמעט מיליון צופים, או ליתר דיוק 965,279 כאשר היד עוד נטויה.

להלן ההסבר שמספקת העצומה, ובואו נגיד שהוא לא ממש בוחל במלים:

"דייוויד ביינוף ודי.בי וייס הוכיחו את עצמם ככותבים אימפוטנטים כאשר אין להם חומר מקור להישען עליו (כלומר ספרים). הסדרה ראויה לעונה אחרונה שיש בה היגיון. תגרמו לזה לקרות, HBO!".

על אף שאין ספק אצל כל אחד מהצדדים המעורבים בסיפור כי הסיכוי ש-HBO יחליטו להפיק את העונה האחרונה מחדש, פרויקט שיקח זמן ומיליוני דולרים, הוא אפסי, יש לעצומה זו אפקט בתור אקט של מחאה וביטוי לחוסר שביעות של הצופים כלפי הסדרה. אפשר רק לקוות כי הסופר ג'ורג' ר. ר. מרטין, שכתב את סדרת ספרי שיר של אש ושל קרח עליה מבוססת משחקי הכס, יכתוב סוף אלטרנטיבי או יוסיף הסברים ברוחות החורף שיהפכו את האירועים שראינו על המסך ליותר מתקבלים על הדעת.

הפרק האחרון בהחלט של משחקי הכס צפוי להיות משודר שבוע הבא בארבע לפנות בוקר בלילה בין יום ראשון לשני בהוט, יס וסלקום טיוי. בואו נחזיק אצבעות שלא נתאכזב.

לרכישת ספרי שיר של אש ושל קרח בהנחה לחצו על הבאנר:

אופוס שותפים

תגובות

במאמר זה

נגישות