צפו: מוד מאפשר להזיז את המצלמה של מורטל קומבט 11

מעריץ של מורטל קומבט 11 יצר מוד לגרסת המחשב, אשר מאפשר להזיז את המצלמה הסטטית כאוות נפשכם ולחקור את המצלמה ולחקור את זירות הקרב

מורטל קומבט 11

אחד המאפיינים הבולטים של רוב משחקי מכות הוא חוסר הגמישות בכל הנוגע למיקום המצלמה, שנשארת פחות או יותר סטטית מבחינת הזווית שלה. שחקן אחד של מורטל קומבט 11 החליט שהוא רוצה לשנות את המצב ויצר מוד לגרסת המחשב אשר מאפשר להזיז את המצלמה לאן שרק תרצו בזירת הקרב.

מוד זה מאפשר לחקור את זירות הקרב השונות, בין אם תרצו לראות אותו ממעוף הציפור או אם תעדיפו לחקור מקרוב את הפרטים הקטנים. לדוגמה, בסרטון המצורף מטה ניתן לראות כיצד משתמשים במוד כדי לבחון מקרוב את מכונות הארקייד שנמצאות ברקע של אחת מהזירות או את הגופות המרקיבות בזירה אחרת.

וידאו אחר, גם הוא תוצר של אותו מוד מדובר, מדגים כיצד כל תנועות ה-Fatal Blow של המשחק נראות אילו המצלמה נשארת בזווית הרגילה שלה במקום בזווית שמתוסרטת מראש לכל מהלך מסוג זה.

יוצר המוד ידוע תחת הכינוי DennisNetwork והוא מעלה את הסרטונים לערוץ היוטיוב שלו. כרגע אין שם הרבה, אך נאמר כי בקרוב יעלה גם וידאו שיחקור את מצב המשחק Krypt.

נכון לכרגע המוד שמאפשר להזיז את המצלמה איננו זמין להורדה עבור ציבור הגיימרים הרחב. הסיבה לכך, על פי יוצרו, היא שהעבודה על המוד עדיין בעיצומה והסרטונים שפורסמו מקורם מגרסת ניסיון שלה. על אף זאת, אכן יש תכנון בעתיד לשחרר את המוד כאשר הוא יושלם אך עוד אין תאריך יעד או הערכה גסה מתי זה בכלל יקרה.

לקריאת הביקורת שלנו על מורטל קומבט 11 לחצו כאן.

תגובות

במאמר זה

נגישות