מסע בין כוכבים: פיקארד מציג פוסטר ראשון לסדרה

הפוסטר החדש של הסדרה "מסע בין כוכבים: פיקארד" מתכתב עם מה שראינו בטיזר הקצרצר שפורסם לפניו. פרטים נוספים אמורים להתפרסם בקומיק-קון הקרוב

מסע בין כוכבים: פיקארד

פוסטר ראשון של מסע בין כוכבים: פיקארד, הסדרה שמחזירה אל המסך הקטן את הקפטן האהוב עלינו, פורסם לאחרונה בטוויטר.

הפוסטר אינו חושף מידע חדש אלא ממשיך את מה שראינו בטיזר שפורסם לפניו – קפטן פיקארד (פטריק סטיוארט) נמצא בחווה עם כלבו אחרי שככל הנראה סיים באופן רשמי את שירותו בצי הכוכבים של הפדרציה, ולצידו יושב כלב שנאמן לבעליו.

מהמעט שאנחנו כן יודעים לגבי העלילה של הסדרה, היא תתרחש 20 שנה אחרי אירועי הסרט הקודם משנת 2002, מסע בין כוכבים: נמסיס, ותהווה המשך ישיר לו. מבחינת הקאסט יצטרפו אל פטריק סטיוארט השחקנים סנטיאגו קבררה (Santiago Cabrera) בתפקיד הטייס של פיקארד וגנב מוכשר; ומישל הארד (Michelle Hurd) כקצינת מודיעין לשעבר שמתמודדת עם התעללות. שמות נוספים שהוזכרו בהקשר הזה הם אליסון פיל (סקוט פילגרים נגד העולם) והארי טרדווי בתפקידים שנכון לכרגע עוד אינם ידועים.

פאנל של מסע בין כוכבים: פיקארד אמור להתקיים במהלך כנס קומיק-קון הקרוב בסן דייגו, אז אפשר להחזיק אצבעות שבהזדמנות זו נקבל לכל הפחות איזשהו מידע חדש על הסדרה או אפילו טריילר רציני יותר. הפאנל יתקיים ביום שבת ה-20 ביולי ופטריק סטיוארט עצמו יהיה נוכח באירוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות