עתיד היקום הסינמטי של מארוול יחשף בקומיק-קון הקרוב

קווין פייגי יופיע עוד שבועיים בכנס קומיק-קון סאן דייגו 2019 בפאנל ארוך שיחשוף פרטים חדשים על עתיד היקום הסינמטי של מארוול

היקום הסינמטי של מארוול

אין ספק שמארוול התעלתה על עצמה עם האירוע הקולנועי חובק העולם שהנוקמים: סוף המשחק הפך להיות מרגע שהוא נחת באקרנים. אך ביום שאחרי כאשר ההתלהבות התפוגגה, המעריצים שאלו את השאלה המתבקשת – מה צופן עתיד היקום הסינמטי של מארוול? עד כה היו לנו בעיקר רסיסי מידע והמון השערות, אך זה כנראה הולך להשתנות בכנס קומיק-קון הקרוב בסאן דייגו.

השנה מארוול חוזרת בגדול אל הכנס השנתי עם פאנל משלה, שיערך בעוד שבועיים ביום שבת ה-20 ביולי. אמנם האתר של קומיק-קון אינו מספק כמעט פרטים על תוכן האירוע, אבל מהמעט שכן מופיע אפשר ללמוד את הדברים הבאים:

  • הפאנל יהיה ארוך מאוד – 90 דקות.
  • קווין פייגי בכבודו ובעצמו יהיה נוכח באירוע.
  • הפאנל יעסוק בהתרחבות היקום הסינמטי של מארוול.
  • צפו ל"אורחים מפתיעים" שיצטרפו לפאנל.

לאור המידע הזה, הצפי של המעריצים הוא לכל הפחות לקבל תמונה ברורה יותר לגבי העתיד של היקום הסינמטי של מארוול בשנים הקרובות, עדיף בליווי טריילר עסיסי או שניים שיפתחו את התיאבון לעוד.

ממה שאנחנו יודעים עד כה בוודאות, בימים אלה נמצא בתהליכי הפקה סרט הסולו של האלמנה השחורה בכיכובה של השחקנית סקרלט ג'והנסון, שיגולל את סיפור המקור של הדמות ואולי על הדרך ישפוך קצת יותר אור על הקשר בינה לבין הוקאיי. בנוסף, אחרי שהבמאי ג'יימס גאן הוחזר לתפקידו הוא שב לעבוד על שומרי הגלקסיה 3, שצפוי להגיע אל אולמות הקולנוע לא לפני השנה הבאה.

תגובות

במאמר זה

נגישות