צילומי שומרי הגלקסיה חלק 3 יחלו לא לפני 2020

לוח הזמנים המאוחר בהפקת "שומרי הגלקסיה חלק 3" נובע בין היתר מסיבוכים שנוצרו מפיטוריי הבמאי ג'יימס גאן על ידי דיסני בעקבות הציוצים הפרובוקטיביים בטוויטר

אמנם זה לקח זמן, אבל הבמאי ג’יימס גאן חוזר אל המסלול – לוחות הזמנים של שומרי הגלקסיה חלק 3 מתחילים להתגבש ותחילת הצילומים נקבעו לשנה הבאה, כאשר השאיפה היא להוציא את הסרט אל בתי הקולנוע בשנת 2021.

מעבר לסקנדל הידוע של ג’יימס גאן ודיסני בו האחרונה פיטרה את הראשון בעקבות ציוצים פרובוקטיביים בטוויטר מלפני עשור ולאחר מכן החזירה אותו לתפקידו כאשר היא הבינה שהתגובה שלה לסיטואציה הייתה פשוט מוגזמת לחלוטין, ישנן מספר סיבות נוספות לעיכובים בלוח הזמנים של שומרי הגלקסיה חלק 3.

על פי מקורות ברחבי הרשת, סיבה אחת לעיכוב היא הצורך להתאים את התסריט לאירועים שהתרחשו לקראת הסוף של הסרט הנוקמים: סוף המשחק. לא ניכנס לפרטים כדי חס וחלילה לא להרוס לאף אחד, אבל כן נציין שהיו לאירועים אלה השפעה על הדמויות הראשיות. נכון לכרגע לא פורסמו פרטים בנוגע לעלילת הסרט.

סיבה אחרת שיש לה קשר ללוח הזמנים המאוחר של הפקת הסרט המדובר נובעת מכך שכאשר הבמאי ג’יימס גאן פוטר מדיסני הוא עבר אל DC כדי לעבוד על האתחול של יחידת המתאבדים, שעתיד גם הוא לצאת במהלך 2021. חזרתו לעבודה אצל דיסני קצת סיבכה את העניינים מאחר והוא כבר התחייב ל-DC, לכן עליו לכל הפחות לסיים את התסריט עבור הסרט לפני שיוכל להמשיך אל פרויקטים אחרים. אגב, פרוייקט מעניין נוסף עליו גאן עבד באותה תקופה, אך הפעם לא בתפקיד במאי אלא מפיק, הוא ברייטברן, שבגדול מעלה את השאלה מה היה קורה אילו ילד עם כוחות כמו של סופרמן היה מחליט לנצל אותם לרעה.

שומרי הגלקסיה חלק 3 עתיד לצאת לקולנוע ב-2021 ונעדכן אתכם ברגע שמידע נוסף עליו יהיה זמין.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות