לרגל יום השואה: יצירות בנטפליקס ישראל שכדאי לבדוק

גופי השידור בארץ מקדישים את שידוריהם ביום השואה לשידור תכנים העוסקים בכך, אבל גם לנטפליקס ישראל יש כמה תכנים מעניינים בנושא

היום חל יום הזיכרון לשואה ולגבורה אשר מוקדש לזכר 6 מיליון היהודים שנהרגו על ידי מכונת ההשמדה הנאצית של מלחמת העולם השניה. יצירות רבות נוצרו סביב תקופה אפילה זו של ההיסטוריה, ולפחות בישראל גופי התקשורת מקדישים את המועד כדי לשדר תכנים שקשורים אליה. חיפוש מהיר מגלה שגם לשירות הסטרימינג נטפליקס ישראל יש מה להציע בנושא. אספנו עבורכם כמה המלצות שכדאי לבדוק כאשר הדגש הוא על סרטים וסדרות שמוכרים פחות.

ריפאגן הבלתי פגיע

מותחן המבוסס על מקרה אמיתי. הסרט מספר את סיפורו של הפושע המלחמה ההולנדי אנדריס ריפאגן, אשר סחט יהודים שהסתתרו מהשלטונות במלחמת העולם השניה וגם הוביל למותם של מאות בני אדם.

מעגל הרשע של היטלר

סדרה תיעודית שמציגה את מאחורי הקלעים של המקורבים לצורר הנאצי. הסדרה מפרטת על התהליך של ייסוד המפלגה הנאצית, עלייתה לשלטון, התכנית לחיסול היהודים והתרסקות הנאציזם במלחמת העולם השניה.

הבנקאי של המחתרת

סרט מתח. תוך כדי סיכון החיים שלו ושל משפחתו, בנקאי הולנדי מאמסטרדם הכבושה עושה ככל יכולתו כדי להעביר כספים למימון המחתרת הפועלת נגד הנאצים.

לסיום, נציין גם שמבחינת תכנים שהם יותר "מיינסטרים" נטפליקס ישראל מציעים לצפייה גם את הסרטים ממזרים חסרי כבוד ורשימת שינדלר.

תגובות

במאמר זה

נגישות