סדרת "השומרים" של HBO מקבלת 3 טיזרים קצרצרים

שלושת הטיזרים החדשים של השומרים הם אמנם קצרים מאוד, אך מכילים רמזים לגבי דמויות ואירועים בסדרה. וגם: האם נקבל טריילר בקרוב?

ברשת הטלוויזיה האמריקאית HBO אמנם עסוקים מאוד כרגע עם העונה האחרונה של משחקי הכס, אך לא שוכחים לקדם ברקע גם פרוייקטים עתידיים כמו סדרת הטלוויזיה בהתהוות של השומרים – הרשת פרסמה שלושה טיזרים קצרצרים במיוחד.

הטיזרים פורסמו בעמוד האינסטגרם הרשמי של השומרים. על אף שמדובר בכמה שניות בלבד, יכול להיות שהם מכילים רמזים למה שצפוי לנו בסדרה.

בטיזר הראשון רואים כדור כחול וכיתוב "Reach out and touch Mars", שיכול להיות ומתייחס לדמות של דוקטור מנהטן מאחר ובסרט הוא ברח מכדור הארץ למאדים.

 

View this post on Instagram

 

Reach out and touch Mars.

A post shared by Watchmen (@watchmen) on

בטיזר השני רואים מגל עליו תלוי דגל של פיראטים עם הכיתוב Abandon all hope, ye who enter here; ובטיזר השלישי יש דגל אמריקאי עם 51 כוכבים, כנראה בגלל כיבוש וייטנאם, וכיתוב שאומר It's not 1985 anymore.

 

View this post on Instagram

 

Abandon all hope, ye who enter here.

A post shared by Watchmen (@watchmen) on

 

View this post on Instagram

 

It’s not 1985 anymore.

A post shared by Watchmen (@watchmen) on

על אף שנכון לכרגע אין צפי מוגדר לפרסום של טריילר מלא ראשון, שמועות ברחבי הרשת טוענות כי HBO שומרת את הקלף הזה בשרוול כדי לחשוף אותו ברגע שמשחקי הכס תסיים את דרכה עוד 3 שבועות. האם יש אמת בשמועות אלה? נחיה ונראה.

תגובות

במאמר זה

נגישות