"סמוראי 8" מקבל תאריך הוצאה לאור של הפרק הראשון

הפרק הראשון של המנגה "סמוראי 8" מאת יוצר "נארוטו", מאסאשי קישימוטו, עתיד לצאת לאור בעוד 11 יום בגיליון של מגזין "שונן ג'אמפ" המפורסם

סמוראי 8

בקרוב מאוד עתיד לצאת לאור הפרק הראשון של סמוראי 8 (במקור Samurai 8: The Tale of Hachimaru), המנגה החדשה פרי עטו של היוצר המוערך מאסאשי קישימוטו. על פי הודעה שפורסמה לאחרונה בכלי התקשורת היפניים, הפרק הראשון של המנגה המדוברת אמור לצאת לאור ב-12 במאי בגיליון של מגזין המנגה השבועי שונן ג'אמפ (Shounen Jump)

בנוגע לגרסה מתורגמת לאנגלית, ההוצאה לאור האמריקאית Viz, שתרגמה את נארוטו, מיהרה לשים את ידיה גם על סמוראי 8 מבעוד מועד לאור פועלו והמוניטין החיובי של היוצר, לכן יש להניח שתרגום המנגה נמצא בידיים טובות.

בנוסף, על פי שמועה שמסתובבת ברשת, הפרק הראשון של סמוראי 8 יהיה באורך של לא פחות מ-72 עמודים. לשם ההשוואה, אורך הפרק הראשון של נארוטו עמד בזמנו על 60 עמודים בלבד. שמועה זו מתבססת על ציוץ של משתמש טוויטר המכונה Spytrue, שבעבר הביא סקופים דומים אשר בסופו של דבר הוכחו כנכונים.

ככל הידוע לנו על עלילת המסגרת, סמוראי 8 תשלב בין סמוראים לבין עולם עתידני שכולל רובוטים, קרבות בחלל, סייבורגים וכ'ו. מעבר לכך אין לנו פרטים נוספים וכנראה שניאלץ לחכות ליציאת הפרק הראשון ב-12 במאי כדי ללמוד יותר על העולם החדש הזה ועל הנפשות הפועלות בו.

Samurai 8 preview, Courtesy of Masashi Kishimoto, Akira Okubo, Shueisha

מאז שסיים את נארוטו אחרי פעילות מוצלחת של 15 שנים, מאסאשי קישימוטו התלבט ארוכות מה יהיה הצעד הבא שלו. אחרי שני פיילוטים שיצאו לאור ולא הבשילו לסדרה, אפשר רק לקוות שהפעם הוא יצליח ליצור להיט חדש שילהיב את ההמון כמו פעם.

תגובות

במאמר זה

נגישות