פארק נארוטו נפתח ביפן, צפו כיצד הוא נראה

הפארק הלאומי של Shinobi Zato ביפן עוצב מחדש ומעתה הוא מכיל גם את "פארק נארוטו", שמוקדש לסדרת המנגה והאנימה המצליחה ומיועד לכל המשפחה

פארק נארוטו

מתברר שגם אחרי שהמנגה המצליחה של נארוטו הגיעה מזמן אל סופה, היפנים יודעים עדיין כיצד לעורר עניין מחודש במותג. הפעם מדובר ברעיון מקורי – פתיחת פארק ביפן שמוקדש כולו לסדרה המפורסמת ונקרא “פארק נארוטו”.

הפארק הוקם בכוונת תחילה בפארק הלאומי של Shinobi Zato, מקום שידוע גם ככפר שמנסה לשמר את תרבות הנינג’ה היפנית אשר הולכת ונכחדת לאור תהליך המודרניזציה המואץ שעובר על יפן מאז תום מלחמת העולם השניה.

בניגוד לפארקים מסחריים מוכרים במערב כמו יורודיסני או אסטריקס, בפארק נארוטו לא תמצאו מתקנים מתוחכמים כמו רכבות הרים. במקום זאת, הפארק מורכב ממשימות שאמורות להיות מותאמות לכל המשפחה כמו מציאת חפצים ופתירת פאזלים שונים. ברחבי הפארק מפוזרים אזכורים שונים של הסדרה כמו פסלי דמויות, שחזור של הר ההוקאגה (הגרסה של הסדרה להר ראשמור), כניסה שמעוצבת בסגנון השער לכפר קונואה ומספר מתקנים פשוטים יחסית.

למיטב ידיעתינו הכניסה אל פארק נארוטו היא ללא תשלום, אז אם אתם מעריצים של הסדרה ומתכננים לבקר ביפן בתקופה הקרובה זו יכולה להיות תחנה מעניינת בטיול שלכם. גם אם אינכם נמנים בין מעריצי נארוטו, תוכלו ליהנות מהליכה בשבילי הפארק ולהיחשף לריאה הירוקה הזו.

בינתיים היוצר של המנגה, מאסאשי קישימוטו, שוקד על סדרת מנגה חדשה בשם Samurai 8 אשר הפרק הראשון שלה אמור לצאת לאור במהלך חודש מאי הקרוב. פרטים נוספים עליה עתידים להתפרסם בימים הקרובים.

תגובות

במאמר זה

נגישות