יוצר נארוטו, מאסאשי קישימוטו, יוציא מנגה חדשה באביב

ככל הנראה המנגה החדשה של מאסאשי קישימוטו תתמקד בסמוראים שחיים בעולם עתידני. היוצר הסביר מדוע בחר שיצירתו הבאה תעסוק דווקא בנושא זה

מאסאשי קישימוטו, היוצר היפני המפורסם שעומד מאחורי המנגה המצליחה נארוטו, יוציא לאור סדרת מנגה חדשה בשם Samurai 8 בעונת האביב הקרובה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו פרטים רבים על Samurai 8, אך מהפרטים שכן פורסמו לציבור ניתן להסיק כי עלילת המסגרת תעסוק בסמוראים המשתמשים בטכנולוגיות של מדע בדיוני. המנגה תכלול רובוטים, לחימה בחלל, סייבורגים ואלמנטים נוספים בכיוון הזה. מצורפת לידיעה זו תמונת טיזר שפורסם לאחרונה.

Samurai 8 preview, Courtesy of Masashi Kishimoto, Akira Okubo, Shueisha

מאסאשי קישימוטו הסביר מדוע בחר להתמקד דווקא בנושא הזה עבור המנגה החדשה שלו:

"אני אוהב דברים יפניים. התרבות (של יפן) מלהיבה אותי. ואני אוהב מדע בדיוני. אז החלטתי ליצור סיפור שמערבב את שני הדברים שאני הכי אוהב".

לגבי נארוטו, קישימוטו התייחס ואמר כי "אני נואש להפוך אותה (את הסדרה החדשה) למעניינת יותר מנארוטו. אל תפספסו!".

השם של מאסאשי קישימוטו התפרסם ברבים כאשר החל להוציא לאור את נארוטו בשנת 1999 במגזין המנגה שונן ג'אמפ. היא הגיעה לסיומה ב-2014 ומכרה 150 מיליון אוגדנים מודפסים ביפן בלבד. לאחר מכן החלה לצאת סדרת ההמשך בורוטו, על שם הבן של, אך החלק של קישימוטו בה מסתכם בכתיבה בלבד.

מאז שנארוטו הגיעה לסיומה, קישימוטו הוציא לאור שני פיילוטים – הראשון לסדרת ספורט בשם Bench והשני על משפחות פשע בשם Mario – אך אף אחד מהם לא הבשיל לסדרה חדשה. אולי הפעם עם Samurai 8 זה יצליח? נחזיק אצבעות.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות