האלמנה השחורה: תמונות ראשונות מסט הצילומים

התמונות שצולמו והועלו לאחרונה לטוויטר מראות את השחקנית, סקרלט ג'והנסון, ואת צוות ההפקה של "האלמנה השחורה" מצלמים על שטח הררי

האלמנה השחורה

עושה רושם שההפקה של האלמנה השחורה בכיכובה של השחקנית סקרלט ג'והנסון כבר מבצעת צעדים ראשונים בשטח, כך לפי תמונות שפורסמו בטוויטר.

התמונות מראות את ג'והנסון ואת צוות הצילום בשטח הררי. באחת מהתמונות ניתן לראות את השחקנית רצה על פסגת הר בעוד מסוק שמצוייד במצלמה עוקב אחריה מלמעלה ומצלם אותה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו כמעט פרטים על האלמנה השחורה, אך מה שאנו כן יודעים הוא שמבחינה כרונולוגית העלילה תקדים את אירועי סדרת סרטי הנוקמים ותציג את סיפור הרקע של הדמות. בנוסף, הבמאית של הסרט היא קייט שורטלנד (Cate Shortland) והתסריטאי הוא נד בנסון (Ned Benson), שניהם אישים יחסית לא מוכרים בתעשייה.

שמועות ברשת אומרות כי פרטים נוספים עתידים להיחשף על ידי מארוול במסגרת פאנל ייעודי שיערך בקומיק-קון סן דייגו הקרוב, שיערך השנה ב-18 ביולי. בואו נקווה שלכל הפחות נראה איזה טיזר מספק. כמו כן, שמועה אחרת טוענת כי הסרט יגיע אל בתי הקולנוע שנה הבאה בתאריך 1 במאי 2020, אך כמובן שאנו ממליצים לקחת את פרט זה בעירבון מוגבל בלבד לפחות עד שמארוול תודיע על התאריך באופן רשמי.

סרטים נוספים שצפויים להרחיב את היקום הסינמטי של מארוול בעתיד הנראה לעין הם שומרי הגלקסיה 3 אחרי שהבמאי ג'יימס גאן הוחזר לתפקידו וספיידרמן: רחוק מהבית.

תגובות

במאמר זה

נגישות