האחים רוסו יעבדו את Magic: The Gathering לסדרת אנימה בנטפליקס

האחים רוסו, שעומדים מאחורי הצלחת היקום הסינמטי של מארוול, רוצים להפוך את Magic: The Gathering לסדרת אנימציה ומגייסים את יוצרי "מימד העכביש" לפרויקט

magic the gathering של האחים רוסו

אחרי ששברו שיאים עם היקום הסינמטי של מארוול מתברר כי האחים רוסו החליטו לגוון קצת וללכת יותר לכיוון האנימציה, כך לפי הכרזה לפיה השניים יהפכו את Magic: The Gathering לסדרת אנימה שתהיה זמינה בנטפליקס באופן בלעדי.

"אנחנו מעריצים גדולים ושחקנים של Magic: The Gathering מאז שהדבר הזה קיים, אז האפשרות להביא את הסיפורים הללו לחיים דרך אנימציה זו התשוקה שלנו בפרויקט הזה", הסבירו האחים רוסו, שמשמשים בפרויקט הזה כמפיקים בפועל, את בחירתם. בנוסף, נאמר כי הסדרה "תחצה ז'אנרים בין סדרת מתח, אימה ודרמה עם דמויות עגולות שאינן נראות לעתים קרובות בסדרות אנימציה".

עושה רושם שבשביל הפרויקט הזה האחים רוסו מנצלים את כל הקשרים הרלוונטיים שהם רק יכולים, גם במארוול אך גם מחוץ לה – צוות הקריאייטיב שעתיד לעבוד על הסדרה החדשה מורכב מהאנשים המוכשרים שהביאו לנו את ספיידרמן: מימד העכביש, שזכה בפרס סרט האנימציה הטוב ביותר בטקס פרסי האוסקר האחרון; ומכשרונות נוספים שעבדו על Star Wars: The Clone Wars ועל סדרת האנימציה של באטמן (Batman: The Animated Series). כל האנשים הללו יחברו אל סטודיו בשם Octopie, שלפי דיווח ב-PCGamer יהיה אחראי על האנימציה.

Magic: The Gathering הוא במקור משחק קלפים שיצא לראשונה בשנת 1993. מאז הוא הפך למשחק מחשב ולענף בליגת הספורט האלקטרוני, סדרת חוברות קומיקס וספר מצליח.

אין זו הפעם הראשונה שנטפליקס לוקחים משחק ומעבדים אותו לסדרת אנימציה – קדמו לפרויקט זה העיבודים של קסטלווניה, שאמורה לקבל בקרוב עונה שלישית; וכרמן סנדיאגו שיצא השנה. בנוסף, זה מתאים לקו של נטפליקס לפיו היא תשקיע יותר בתוכן של אנימה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך מתי הסדרה של Magic: The Gathering תהיה זמינה למנויי נטפליקס, אך אין ספק כי הציפיות ממנה יהיו גבוהות לאור זהות האנשים שעומדים מאחוריה.

תגובות

במאמר זה

נגישות